Як захистити метал від іржі.

7-18-2018

Як захистити метал від іржі.

Необхідно повністю видалити іржу і місцями покриття, так як і там під шаром покриття (фарба) вже може йти процес корозії. Для цього застосовуємо нейтралізатори іржі, а так само механічні способи. Бензин до речі теж відтирає іржу. В якості механічних способів застосовуємо наждачний папір, металеві щітки і насадки на дриль. Тепер, коли метал блищить, його необхідно обробити шаром щільного грунту. Далі необхідно пофарбувати декількома шарами водостійкої фарби. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі cherkasy-city.com.
Так само існують і перетворювачі іржі, і антигравійне покриття, призначені для захисту днища автомобілів, на основі гудрону і гуми. Такий метод обробки є досить неординарним і навіть дещо неочікувано. Для цього можна скористатися звичайним побутовим праскою, при цьому метал кладеться на перекинутий жалом угору праска на 1 – 3 хвилини. Покритий такою охороною метал перестає змочуватися водою, бездоганно захищений від корозії на повітрі і всякого навіть самого міцного хімічного впливу, стає максимально кислостійкий.
Даним методом можна охороняти від потемніння монети, значки, медалі, а також предмети антикваріату, метод може бути застосований автолюбителями для охорони від «гниття» кузова автомобіля. У старі часи алхіміки фарбували різні метали в основному найпростішим натиранням. Брали металевий предмет і пальцями розтирали металеву рідку ртуть по поверхні металу.