Гайд по танукі в genshin impact (ведмежата в інадзумі)

11

Під час подорожі по інадзумі гравець зустрічає багатьох представників місцевої фауни. Унікальними для цього регіону є маленькі танцюючі ведмежата в genshin impact, яких можна помітити на будь-якому з островів.

Мандрівник вільний проігнорувати їх, напасти … Або ж піти за ними. Відбудеться дещо цікаве.

Хто такі танукі в genshin impact?

Це баке-данукі-нешкідливий звір, який не ворожий до гравця, навпаки, він намагається привернути увагу, варто тільки потрапити в його поле зору. Зазвичай він виглядає як танукі з темною шерстю з зеленим листочком на голові і хусткою на шиї.

Помічаючи персонажа, істота приймається співати і танцювати, а коли гравець наближається до нього, звір розчиняється в хмарі диму, через секунду з’являючись в декількох метрах в стороні. Це повторюється 3-4 рази, а потім баке-данукі перетворюється в який-небудь предмет – з яким потрібно взаємодіяти-зруйнувати або активувати:

  • електро монумент
  • факел
  • купа каменів
  • горщик або ваза
  • дерев’яний ящик
  • скриня скарбів
  • порохова бочка
  • громовий камінь

Після цього з’явиться місце для дослідження. Але іноді жива загадка зустрічається і відразу в замаскованому вигляді. Танукі приймає вигляд скрині, який перетворюється на звірка при спробі відкрити його, а якщо досліджувати місце, де він зник, можна знайти різноманітні овочі. Але навіть ці хитруни піддаються обману-замасковані баке-данукі неактивні вночі. Також можна бути швидше, ніж вони, і отримати нагороду зі скрині, не давши перетворитися назад.

Деякі танукі не будуть більше намагатися втекти від гравця-це та трійця, яка з’являється в одному із завдань на очищення священної сакури. Їх разом з таємним захисником гаї – іорою-легко виявити в лісі тіндзю.

Де знайти танукі в genshin impact?

Живуть вони на всій території інадзуми, але більша частина знаходиться на островах нарукамі і каннадзука. Зустріч в одному і тому ж місці може відбутися кілька разів – баке-данукі приходять знову кожну добу.

Острів нарукамі

1-2. Відразу два звірка знаходяться в печері під скелею. Вони будуть бігати всередині, а потім замаскуються під ящик або бочку.

3. Замаскований під скриню. Переміщайтеся до храму наруками і просто спускайтеся по сходах. При наближенні до скарбу танукі сам себе видасть.

4. На скелі біля водоспаду під маєтком камісато.

5. Біля святилища на дорозі між лісом тіндзю і маєтком камісато.

6. На дорозі в лісі тіндзю.

острів каннадзука

1. Сидить на каменях на березі.

2. Знаходиться біля води.

3. У траві на пагорбі.

4. Сидить на дорозі поруч з краном.

5. На мосту поруч з ксав’є.

Острови ясіорі і ватацумі

1. Поруч з табором в селі хігі.

2. У кущах біля дороги.

3. Єдиний баке-данукі на острові ватацумі сидить на краю скелі на схід від точки телепортації в сангономії.

Острів сейрай

1. Сидить біля скелі поруч з точкою телепортації в селі косекі (не біля статуї архонта).

2. На березі біля табору.

Для чого потрібно слідувати за танукі?

Баке-данукі відносяться не тільки до нешкідливої фауни, але і до загадок інадзуми. Якщо піти за ним і досліджувати місце, в якому зникло це істота, можна отримати нагороду. Вона буває двох типів і визначається випадковим чином.

У першому випадку танукі проявляє прихильність до гравця і в нагороду дає артефакт з сету цілителя або шукача пригод. У другому маленький хитрун робить гидоту і залишає на місці зникнення випадкові овочі в кількості до 3 штук.

Як отримати досягнення дерев’яний молот ямада го в genshin impact

Після знаходження і руйнування ілюзії баке-данукі 15 разів гравець отримує досягнення дерев’яний молот ямада го з нагородою 5 каменів витоку. Можна заробити його, розшукавши всіх танукі по черзі або ж неодноразово прослідувавши за звіром в одному і тому ж місці.