Xiaomi випустила професійний 4k-монітор з сертифікацією pantone

28

Xiaomi представила відразу два нових монітора. Перший випущений в рамках власного бренду і орієнтований на людей, професійно працюють з графікою, яким важлива точність передачі кольору. Друга новинка-більш доступний redmi monitor pro.

Новий монітор від xiaomi оснащується 27-дюймовою ips-матрицею з роздільною здатністю 3840×2160 пікселів, здатної відображати 1,07 мільярда кольорів при максимальній яскравості 400 ніт. Дисплей має сертифікацію pantone і показує 99% колірного простору dci-p3 і 100% srgb при точності передачі кольору дельта delta e<1. Передбачена спеціальна фізична кнопка для перемикання між декількома професійними режимами для різних сценаріїв роботи, таких як комп'ютерна графіка, сапр та інші.

Монітор підтримує vesa displayhdr 400 hdr і функцію зниження мерехтіння dc dimming. Його можна відрегулювати по висоті, нахилити, використовувати у вертикальній орієнтації і навіть закріпити на стіні. З портів в ньому передбачені 2 x hdmi 2.1, 1 x dp 1.4, 1 x usb type-c (передача даних і зарядка потужністю до 90 вт), 2 x usb type-a і 3,5-мм роз’єм для навушників. Всі кабелі ховаються під магнітною кришкою.

Ціна монітора на китайському ринку становить 549 доларів.

Другою новинкою став 27-дюймовий redmi monitor pro. Він відрізняється як зовні, так і характеристиками. У ньому встановлений екран з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів, здатний відображати 16,7 мільйона кольорів при максимальній яскравості 300 ніт. Заявлені 100-відсоткове охоплення колірного простору srgb і функція зниження мерехтіння.

Як і аналог від xiaomi, його можна регулювати по висоті, нахиляти, використовувати у вертикальній орієнтації і кріпити на стіну. З портів є тільки hdmi 1.4, dp 1.2 і 3,5-мм аудіороз’єм.

Ціна redmi monitor pro становить 251 долар.