Як вибрати мопед

5-31-2019


Досвідчені водії мопедів добре знають про те, наскільки важливі для їх двоколісних залізних коней такі комплектуючі, як сальники. Ця, на перший погляд, дрібниця, здатна захистити рухомі деталі, створити герметичність, запобігти витіканню масла. Ці фактори важливі при експлуатації такого транспортного засобу, так як здатні продовжити життя на кілька років як мінімум.

Крім своєї основної функції, сальники застосовуються для захисту від потрапляння бруду та інших небажаних частинок в механізми мопеда. Мопеди, які рухаються по дорогах не найкращої якості (а таких у нас переважна більшість), схильні до таких неприємностей. Якщо ви є власником китайського мопеда, то вам тут , напевно, буде цікаво дізнатися, що сальники на мопед  представлені в широкому асортименті на сайті відомого у всій країні постачальника.
Пояснимо, що якщо ви вилучили сальник зважаючи на його зносу, то фахівці не рекомендують користуватися їм знову, навіть у тому випадку, якщо ви привели в порядок цю деталь. Справа в тому, що відслужив свій термін сальник втрачає герметичність. У зв’язку з цим він більше не буде виконувати свої функції (основні і допоміжні).
Отже, якщо ви володієте мопедом , то не погоджуйтеся на експерименти. Купувати слід те, що рекомендував виробник. Але якщо в інструкції все ж зазначено, що можливий універсальний монтаж, то ваш діапазон пошуку буде розширено.
Керівництвом по експлуатації може передбачатися кілька варіантів сальников. Це може призвести до даремної трати грошових коштів. В каталозі сайту постачальника ви знайдете чимало позицій. Придивіться до того, для яких конкретно вузлів і механізмів вони призначені. Ви можете придбати набір таких комплектуючих, у якому знайдете все, що вам необхідно.
Перш ніж зробити покупку, порівняйте стару деталь з новою. Якщо вони не збігаються, то краще зверніться до менеджера магазину, який допоможе вам підібрати аналог. При купівлі важливі діаметр, товщина і виробник сальника. Правильний вибір дасть гарантію тривалого використання транспортного засобу.