У Пекіні зявилися супер пилососи

335

Раніше ми публікували новину про те, що в Китаї планують запустити установки по очищенню повітря, що розташовуються на дахах висотних будівель. Зараз з’явилася інформація про більш досконалих “збірниках” повітряного сміття.

Пристосування отримало назву Smog Free Tower. Воно пройшло серію успішних випробувань ще в 2015 році в кількох містах Голландії. А вже в середині осені 2016-ого величезні пилососи з’явилися в китайському Пекіні – одному з найбільш забруднених міст світу.

За настільки короткий проміжок часу “вежі” змогли очистити понад 30 млн. метрів кубічних навколишнього повітря, усунувши найбільш шкідливі частинки для здоров’я людини. “Пилососи” здатні фільтрувати та більш великі елементи (до 10 мк), але ефективність при цьому знижується на 25%.

Кожен пристрій має економічний режим споживання енергії – всього 1,7 кВт. При цьому здійснюється процес іонізації, в результаті якого відбувається більш ефективне “зв’язування” і втягування частинок пилу.

У Пекіні зявилися супер пилососи

Навколо установок створюється своєрідний шар, в якому набагато легше дихати. Принаймні, про це говорять очевидці.

Весь “сміття” збирається в спеціальному контейнері, потім він спресовується, а отримані тверді компоненти можуть бути використані для створення ювелірних виробів. Такий ось, безвідходний цикл виходить.

На даний момент “пилососи” встановлені лише в найбільш забруднених місцях Пекіна, але вже в найближчому майбутньому влада Китаю має намір поширити очисники по всім промисловим містам.