Як вибрати Боти для дайвінгу в інтернет магазин Batiskaf

8-30-2020

Боты Cressi Sub Miinorca 3mm

Важливою частиною екіпіровки будь-якого дайвера є якісні і надійні неопренові шкарпетки. Без них просто не обійтися в тих випадках, коли ви плануєте зайнятися дайвінгом в прохолодних водоймах або любите довгі вилазки на природу. Адже вони допоможуть не тільки захистити ступні і щиколотки від холоду під час занурень, але і збережуть тепло ваших ніг при тривалому знаходженні на свіжому повітрі. В теплих тропічних морях шкарпетки для дайвінгу не завжди використовують, але професіонали і любителі цього виду спорту завжди беруть їх з собою, щоб забезпечити захист ніг від переохолодження та отримання травм. Також хочемо вам порекомендувати https://batiskaf.ua/160-boty-noski інтернет магазин Batiskaf.

Шкарпетки з неопрена – що це таке?

Спочатку, вироби виготовлені з неопрена використовувалися виключно для космічної сфери. Згодом, цей унікальний матеріал стали застосовувати при виробництві одягу, в тому числі шкарпеток для підводного плавання. Пориста структура даного матеріалу, що отримується в результаті спінювання спеціального резино подібного складу, відмінно зберігає тепло, а хороша герметичність перешкоджає промокання. Шкарпетки з неопрена вгорі мають спеціальне потовщення, тому в тому місці, де вони з’єднуються з гідрокостюмів, буде забезпечена хороша герметичність. Це не дозволяє холодній воді проникнути всередину костюма, тому ваші ноги будуть знаходитися в теплі і залишатися сухими.

Численні позитивні відгуки про неопренових шкарпетках свідчать, що вони є зручною і практичною деталлю екіпіровки не тільки для дайвінгу. Їх також часто використовують любителі всіляких видів активного відпочинку, таких як: рибалка, заняття рафтингом і активний туризм.

Неопреновие шкарпетки – як правильно вибрати і надіти

Підбираючи неопренові шкарпетки, важливо керуватися певними правилами, які допоможуть точно визначити необхідний розмір і необхідну товщину. Зазвичай, даний аксесуар вибирають виходячи з таких критеріїв:

розміру ноги (від S – самого маленького розміру, до розмірів – М, L і XL);

товщини самого матеріалу (від 2 мм до 10 мм).

Вибір необхідної товщини залежить, в основному, від глибини занурення. Для зимового дайвінгу зазвичай використовуються шкарпетки товщиною 9-10 мм. У теплих водах надягають більш тонкі варіанти. Відзначимо, що шкарпетки з неопрену повинні щільно сидіти на нозі, але не сильно облягати її. Інакше, вони будуть здавлювати ногу і порушать капілярний кровообіг, що призведе до швидкого переохолодження. Тому досвідчені дайвери, як правило, мають цілий набір шкарпеток для кожного конкретного занурення. Крім цього, необхідно враховувати, що для більш потовщених шкарпеток використовують ласти з розміром більше, ніж зазвичай ви використовуєте. Це допоможе виключити здавлювання ноги під час плавання, перешкоджаючи її надмірного охолодження.

До зносостійким і практичним носків відносяться також неопренові шкарпетки для ласт з кевларовой підошвою. Вони відмінно справляються з підвищеними механічними навантаженнями, не боятися пошкоджень, тому мають більш тривалий період експлуатації.

На ринку зазначеного спорядження можна також придбати гідроноскі для підводного полювання з потовщенням в підошві, які незамінні в тих випадках, коли занурення чергується з ходьбою. Так, якщо ви плануєте відвідати печеру або грот, неопренові боти допоможуть подолати необхідну відстань по суші. Вони мають спеціальні застібки-блискавки, які суттєво полегшать процес надягання. Крім цього, в них ви зможете відчувати себе більш захищеними і не боятися, що випадково поранити або подряпаєте шкіру.

Якщо ви вперше придбали представлені шкарпетки, то необхідно знати: як їх правильно надягати. При першому огляді можна помітити, що з одного боку вони гладкі і непроникні, з іншого – більш шорсткі і пористі. Шкарпетки необхідно надягати так, щоб своєю гладкою стороною вони вільно прилягали до шкіри. Зовнішня сторона швидко просочиться холодною водою і нагріється від вашого тіла. Цей верхній шар і служить відмінним захистом від переохолодження, який буквально огорне щиколотки і ступні ніг під час плавання.

Де придбати якісні і надійні неопренові шкарпетки?

Якщо ви хочете бути впевненими в практичності придбаних шкарпеток з неопрена, купуйте їх в інтернет магазин Batiskaf. Звернувшись в нашу компанію, ви не тільки залишитеся задоволені своєю покупкою, але і зможете більш детально дізнатися які саме шкарпетки найкраще підібрати для того чи іншого виду активного відпочинку. Також ми надамо детальні рекомендації, які допоможуть істотно продовжити термін експлуатації зазначеного спорядження.