iPhone 8 отримає супер-захист від води

349

Останні 3 року корпорація Apple фактично не змінювала дизайн своїх смартфоном. Але в 2017 році вийде ювілейна модель, яка отримає масу зовнішніх оновлень. А корпус пристрою стане ще більш вологозахищеним.

Згідно із заявою авторитетного корейського видання, iPhone 8 вже пройшов сертифікацію у відповідності зі стандартом захисту IP68, який передбачає не тільки водонепроникність, але і захищеність від потрапляння пилу та інших дрібних частинок. Розробники запевняють, що новий телефон можна протримати в плині 30 хвилин на півтораметровій глибині – і його працездатність не порушиться.

Варто відзначити, що “сімка” виконана по протоколу IP67, допускає потрапляння на смартфон незначних бризок або занурення в рідину на кілька секунд. Але це не означає, що “вісімку” можна буде використовувати для підводної зйомки. На жаль, такої можливості Apple не гарантує.

Що означає цифра “68” в позначенні протоколу IP?

Шістка вказує на ступінь захищеності від пилу, а “8” – вказує на рівень опірності водному середовищі.

Також, стало відомо, що корпус iPhone 8 виготовлять з нержавіючої сталі і скла. А на передній поверхні розташується великий OLED екран переходить на бічні вигини. Головна клавіша управління переміститься безпосередньо на дисплей, туди ж перенесуть і сенсор відбитків.

Дата випуску поки не уточнюється, а ось про вихід iPhone 7S вже дещо відомо.