У новому драйвері amd adrenalin 21.10.2 з’явилася підтримка back 4 blood і the riftbreaker

49

У новій версії графічного драйвера adrenalin 21.10.2 компанія amd додала підтримку двох новинок — це кооперативний шутер back 4 blood від творців серії ігор left 4 dead і the riftbreaker, «виживач» з дуже активним геймплеєм і елементами екшн-rpg, де гравцеві належить захищатися від полчищ монстрів попутно збираючи ресурси для модифікацій і будівництва бази.

Підвищення продуктивності в цьому випуску не заявлено, але інженерам вдалося виправити кілька неприємних помилок. Власники radeon rx 580 та інших відеокарт могли стикатися з чорними екранами і помилками відеодрайвера в assassin’s creed origins, а у деяких користувачів спостерігалися неприємні «фризи» при запуску dota 2 з графічним api opengl. Тепер ці проблеми виправлені. Крім цього, усунули помилку, коли open broadcaster software (obs studio), програма для запису відео і потокової трансляції, продовжувала працювати в тлі після закриття.

Є і невирішені проблеми, enhanced sync може викликати на деяких системах чорний екран, ця ж проблема проявляється і при використанні декількох моніторів в directx 11 іграх, таких як playerunknown’s battlegrounds. Також повідомляється, що на ряді систем проявляються помилки з визначенням частоти пам’яті, може пропадати вкладка для управління процесором. Існує проблема і з ростом обсягу папки multimedia athena dumps.