Mozilla представила новий браузер

311

Компанія Mozilla представила Focus – браузер, призначений для користувачів мобільних пристроїв під управлінням iOS – iPad, iPhone.

На офіційній сторінці розробника зазначено, що новий браузер здатний гарантувати максимальний рівень користувача безпеки. Всі сайти відвідуються в прихованому режимі, щоб потім не можна було відстежити активність власника пристрою. Також, автоматично блокується вся настирлива реклама, що дозволяє прискорити завантаження сторінок і заощадити трафік.

Браузер Focus (Фокус) має спеціальну кнопку, натиснувши на яку можна швидко позбутися від історії переглядів і кукісів, що зберігаються в кеші. Важливим є і блокування всіх трекерів, стежать за переходами по сторінках, вивчають інтереси та уподобання користувачів.

Але є деякі недоліки такого підходу. Розробники виключили можливість одночасного відкриття декількох вкладок. Це зроблено не тільки в цілях безпеки, але і для зменшення навантаження на ресурси гаджета.

Вже зараз можна завантажити додаток з фірмового магазину Apple App Store. Але поки ця можливість доступна не в усіх країнах. Вже незабаром Mozilla обіцяє запустити реліз по всьому світу.