Помилки при відкритті інтернет магазину

2-10-2020

Всім нам властиво помилятися, тому будь-яке бізнес підприємство не обходиться без помилок. Однак, якщо невірних дій буде багато, то вони приведуть до краху. Тому хочемо порекомендувати замовити Создание Интернет магазина на сайті .

Будь-який інтернет магазин індивідуальний, тому починаючи свій бізнес в мережі, ви зіткнетеся з купою індивідуальних проблем, пов’язаних з конкретною тематикою обраного бізнесу. Проте, є спільні риси в будь-якому бізнесі, тому ми вирішили опублікувати каталог найпопулярніших помилкових дій на момент відкриття і розкрутки інтернет магазину.

Отже, всі помилки можна поділити на кілька груп, які відносяться до різних етапів розвитку інтернет магазину.

  1. Помилки в організації процесу
    Деякі люди відкривають інтернет магазин, думаючи що це»чарівний інструмент із заробляння грошей”. Насправді інтернет магазин-це всього лише спосіб залучити клієнтів для реальних продажів. Тому всі нюанси роботи реальних магазинів, також притаманні і віртуальним. Перш ніж вкладатися в створення інтернет магазину – добре продумайте весь бізнес процес, якщо в цього не зробите, то відразу після початку, Вам може доведеться закрити проект. При цьому може бути витрачено не мало грошей і часу.

1.1. Не знання ринку. Більшість людей запалюються будь-якої ідеєю (почутої від родичів, знайомих і так далі) і починають здійснювати дії, до кінця нічого не обдумавши. Якщо ви вирішили продавати якийсь товар, то з’ясуйте спершу нюанси роботи з ним. Дізнайтеся і поспілкуйтеся з постачальниками, обговоріть умови доставки та продажу. Оцініть продажі конкурентів і діючих інтернет магазинів. Підрахуйте на скільки більш вигідну пропозицію для покупців зможете зробити ви.

1.3. Відсутність офісу і точки самовивозу. З даним пунктом можуть посперечатися всі початківці бізнесмени, так як більшість працює за схемою «на льоту». Тобто отримане замовлення відвантажується зі складу постачальника і доставляється замовнику. У будь-якому випадку наявність офісу є перевага, яка збільшує довіру покупців.

1.4. Неправильний вибір домену. Домен – це не тільки Адреса сайту але і уособлення бренду інтернет магазину.

2.1. Погана комунікація з покупцями. Від того як багато ви говорите з покупцем і наскільки точно ви відповідаєте на його питання залежить купить він чи ні. На сайті повинна бути зворотний зв’язок, різні месенджери та інші варіанти зв’язку, так як Вам не відомо що буде зручніше потенційному покупцеві.

2.2. Мобільний номер в шапці. На жаль більше половини інтернет магазинів “сидять” на мобільних номерах. Як наслідок вони програють конкурентам, які вказують прямі номери. Знову ж сенс в довірі покупця, мобільний номер є у кожного і при інших рівних обставинах інтернет магазин з мобільним номером виглядає несолідно.

2.3. Відсутність різних методів оплати товару. В ідеалі повинні бути доступні всі варіанти від готівкового розрахунку, до прийому електронних грошей, пластикових карт і т.д. варіант оплати кур’єру десь на станції метро багатьох не приваблює і не влаштовує. Однак, варто пам’ятати, що готівкові розрахунки займають лідируюче місце. При оплаті клієнт повинен отримувати всі необхідні документи на товар і чек.

  1. Технічні помилки при створенні інтернет магазину
    Самой популярною помилкою на даному етапі є економія коштів на розробку. При бажанні заробляти мільйони більшість молодих підприємців починають вигадувати до рубля при виборі виконавця. Дана економія в результаті перетворюється додаткові витрати або ж крах проекту. Більш детально про вибір виконавця можна прочитати тут. Необхідно відзначити, що економія виливається в цілий ряд наступних проблем:

3.1. Крива верстка і кривої дизайн. Дана проблема властива більшості дешевих сайтів. Як наслідок, неохайний вигляд відлякує покупців.

3.2. Незручна навігація, пошук і низьке юзабіліті. Наслідок таке ж, як у випадку з поганим дизайном, так як поганий сайт не може добре продавати.

3.4. Бажання реалізувати все краще в одному інтернет магазині. Дуже часта помилка багатьох дорогих проектів. Це стосується як функціоналу, так і дизайну. Пам’ятайте, що простота-запорука успіху.

3.5. Незручна форма замовлення товару. Через складнощі в замовленні можна втрачати покупців. Не вимагайте у них зареєструватися і залишити про себе всі дані. Чим більше полів необхідно заповнити, тим більша ймовірність, що клієнт кине заповнювати форму і піде до конкурентів. Ніколи не вимагайте реєстрації на своєму сайті. Реєстрація повинна бути строго добровільною.

3.6. Перенасиченість інтернет магазину інформацією. Погана компоновка інформаційних блоків і перенасиченість інформацією призводить до розмивання уваги користувача і зниження конверсії.

3.7. Неправильне наповнення. Заливка товарів в інтернет магазин шляхом копіювання з чужих ресурсів зазвичай нічим хорошим не закінчується. Сайт може швидко потрапити під фільтр і його важко буде просувати. Однак, якщо інтернет магазин просувається тільки шляхом реклами, то на це не варто особливо звертати увагу. Найголовніше, щоб покупець міг знайти корисну для себе інформацію.