Microsoft знову оновить дизайн skype, додасть нові функції і поліпшить роботу

16

За останні роки microsoft дуже часто оновлювала дизайн skype, однак це не завадить компанії зробити це ще раз. Редмондська компанія поділилася планами по запуску абсолютно нової,» поліпшеної, швидкої, стабільної і сучасної ” версії skype. Microsoft заявила, що прислухається до відгуків користувачів і в найближчі кілька місяців почне вносити зміни для модернізації сервісу.

Theverge.com

Ключовий елемент skype, який microsoft називає етапом дзвінка, привертає найбільшу увагу. Сітка, яка відображається під час виклику, скоро буде відображати клітини для всіх користувачів, які беруть участь у виклику, незалежно від того, включена у них трансляція відео чи ні. Microsoft також додасть нові теми для цього екрану і дозволить вибирати між поданням, що фокусується на доповідачі, сіткою, великою галереєю, режимом «разом» та іншими. Оформлення програми буде виконано в стилі fluent design.

Theverge.com

Однак зміни торкнуться не тільки зміни дизайну програми, але і функціональності. Команда skype заявляє, що підвищить продуктивність android-версії додатка більш ніж на 2000% в “ключових сценаріях”. Продуктивність десктопної версії програми, за словами microsoft, зросте на 30 %. Серед іншого, режим twincam, який дозволяє транслювати відео одночасно з фронтальної і тильної камер смартфона під час дзвінка. Ця функція стане доступна в найближчі місяці.

Theverge.com

Microsoft також зобов’язалася підтримувати всі браузери в наступних оновленнях skype, щоб забезпечити роботу сервісу на якомога більшій кількості пристроїв і платформ.