Як гравці Fallout 76 розважають самих себе

308

Не повірите, що час пролетів так швидко, але Fallout 76 вийшла півроку тому. Здавалося б тільки недавно всі обливали гру брудом, але за весь цей час – люди до цих пір грають в неї. Нещодавно Тодд Говорд , що вони знали, що гра буде не «цукор» і навіть не «цукрозамінник». Однак показова річ у цій грі пов’язана з її фанатами. Так як вони знайшли різні способи розважати себе в Fallout 76.

Так як в грі буквально нічого робити, фанати Fallout 76 розважають самих себе, і за рахунок цього знаходять гру цікавою. Можна було б просто назвати це квінтесенцією стокгольмського синдрому, проте варто віддати їм належне за креативність. Сьогодні ми вирішили розповісти вам, як саме гравці Fallout 76 розважають самих себе.

Гравці стає босами

Коли в грі немає контенту – треба цей самий контент створити. Один гравець в F76 докачался до високих рівнів і вирішив стати босом для інших гравців.

Геймер під ніком SatelliteJedi грає в Fallout 76 з самої бета версії. За цей час він відкрив майже все в грі та розважального контенту для нього не залишилося. Як говорить сам гравець, розкачаного персонажам у віртуальній Вірджинії нічим зайнятися. Він створив в темі на Rddit повідомлення, що вирішив стати сильним внутриигровым босом і пропонує іншим влаштовувати колективні рейди на нього.

Для свого персонажа він придумав історію, що до війни той був президентом збройової компанії, а після того, як впали бомби, став главою банди. Він нападає на тих, хто вижив і відбирає у них зброю, щоб потім продавати його. Описує він свого боса як «поганого хлопця, якого повинні перемогти хороші хлопці».

Він створив свій власний бункер, в якому чекає на сміливців. У ньому геймер встановив купу пасток, через які гравці повинні пробратися перед тим, як битиметься з ним. Самого гравця також стережуть три охоронця. І треба сказати – це мало успіх. До нього повалило дуже багато гравців, які вирішили кинути виклик. SatelliteJedi згадує, що одного разу одна група штурмувала його притулок цілих вісім годин. А була команда, яка просто запустила в його злодійське притулок ядерну боєголовку.

Здається, що все чудово, проте немає. Повноцінної реалізації цього квесту заважає убога система PvP, з-за якої гравцям важко вступати в бій.

Товариство канібалів

Маясь від нудьги, ініціативна група гравців вирішила створити повноцінне суспільство канібалів. Нещодавно сайт Polygon навіть присвятив їм великий матеріал.

Канібалізм був частиною світу Fallout ще з першої гри вийшла в 1997 році. Тепер же, коли в F76 канібалізм став цілісною механікою, гравцем на ім’я Кріс Граул було засновано товариство EATT [Establishment of Appalachian Taste Testers] яке стало прихистком для всіх любителів смакувати плоть у грі.

Філософія EATT свідчить, що людське м’ясо найсмачніше і тому бути канібалом – подібно до того, щоб бути гедоністом. У цих хлопців навіть є свій власний кодекс: «Не є тих, хто не завдає вам шкоди».

Ідея створити поселення для канібалів була навіяна товариством «Білої рукавички» з одного квесту в Fallout: New Vegas. Нагадаємо, в цьому квесті ми дізнаємося, що серед керівництва одного з казино процвітає канібалізм, це таємне суспільство і називається «Біла рукавичка».

Засновники товариства не просто об’єднали однодумців, але і створили справжній рай для членів цього «клубу». Так, в поселенні канібалів є справжній бійцівський клуб. Гравці б’ються поки глядачі роблять ставки. І хоч члени клубу не їдять один одного, на арені це виняток, і переможений буде з’їдений.

У EATT є комедійний клуб, де гравці можуть читати стендапи, розвинена торговельна система, забігайлівки для голодних подорожніх. Але напевно найцікавіше – полювання. Це гра на високі ставки, де є від 5 до 9 мисливців і один доброволець. В ній переслідують мисливці беззбройного гравця з метою зжерти його, а той повинен тікати від них і ховатися протягом 10 хвилин.

Також члени товариства люблять влаштовувати полювання на ворожих гравців і розставляють для них пастки.

Специфічні смаки

Ще один втомлений від рутини Bethesda гравець під ніком Vault101manguy вирішив розважити сам себе і створив власний «Лабіринт Мінотавра». Він побудував одноповерхова будівля, а після цього заманив туди Кігтя смерті. Сам він прикрасив свою будівлю у святкові кольори, одягнув свого персонажа в фіолетовий махрових халат, тапочки і безглуздий циліндр.

У такому зовнішньому вигляді він ходив по найближчій дорозі і кликав інших гравців за собою дружніми жестами. Люди йшли за ним, і він запросив їх увійти в свій будинок. Коли бідолахи заходили туди, Vault101manguy зачиняла за ними двері, залазив на платформи розташовані над його пасткою, і дивився, як гравців роздирає Пазурів смерті.

Але хлопець пішов далі. Він, як справжній американський психопат, вирішив створити та інші пастки в грі, і його наступним творінням стала «Церква Вбивств». Він побудував сірий храм, одягнувся в окультне вбрання і повільно походжав біля нього, запрошуючи зустрічних гравців увійти. Коли вони входили в його церкву, він активував важіль. Після цього двері зачинялися, а прохід до неї загороджували вогнемети, які включалися поки ошукані подорожні пятилась тому. Сам Vault101manguy діставав серп і повільно йшов на зустріч до своїх жертв. У них було всього два варіанти: кинутися у вогонь або чекати поки їх заріжуть. Ось так…

Рольовий відіграш

Подібно суспільству канібалів, інші гравці Fallout 76 також намагається розважати себе, відіграючи різні ролі.

Користувачі створюють неофіційні поселення, в які приходять люди, щоб брати участь в рольовому квесті. Наприклад, один з найпопулярніших квестів придуманих гравцями – «Культ Мотманка». Монтманки – це такі рідкісні могутні істоти схожі на людей-метеликів. Гравці об’єднуються для їх пошуку і битви з ними. Можна сказати, це таке собі товариство зоологів-любителів в грі.

Бувають геймери, які відіграють роль бродячих кухарів. Вони ходять по всій карті, збирають різні рідкісні продукти і годують нужденних. Інші гравці влаштовуються працювати в парк розваг в Каден-Парку, де потрібно допомагати роботам функціонувати, щоб вони обслуговували його.

А є й добрі хлопці, які вирішили стати менторами для нових гравців. Це звичайні раскаченные користувачі, які шукають новачків, дають їм припаси і допомагають освоїтися.

Колекціонування ведмедиків

Ще одне улюблене розвага фанатів Fallout 76 – колекціонування різного мотлоху. Однак найбільше цікавіше збирати плюшевих ведмедів, які розкидані по всій пустки. Люди створюють у своїх сховищах полиці, на які і виставляють цю м’яку колекцію.

***

Як би не була погана гра, співтовариство Fallout 76 дійсно намагається хоч якось розбавити геймплей. З часом воно стало настільки доброзичливим, що часто колективний похід перетворюється на посиденьки біля багаття і цькування жартів.

Джерело: http://htc-android.com.ua/