Onyx boox привезла в росію флагманські і компактні android-рідери

34

У росії стартували продажі відразу чотирьох нових рідерів onyx boox. Серед них флагманська модель max lumi 2 з 13,3-дюймовим екраном, широкоформатні 10,3-дюймові note 5 і note air 2, а також компактний 7-дюймовий leaf.

onyx boox max lumi 2

Max lumi 2 оснащується найбільшим в серії екраном діагоналлю 13,3 дюйма. Сенсорний дисплей дозволяє робити рукописні замітки і малюнки стилусом. Основна відмінність від моделі першого покоління полягає в збільшеному обсязі оперативної пам’яті і поліпшеному процесорі. Крім того, рідер працює під управлінням android 11 з оновленим інтерфейсом. У пристрої є wi-fi і bluetooth, а також сканер відбитків пальців.

Рекомендована роздрібна ціна onyx boox max lumi 2 становить 84 990 рублів.

onyx boox note 5

Моделі note 5 і note air 2 оснащуються 10,3-дюймовими екранами, прикритими загартованим склом asahi. Вбудована система підсвічування має регулювання колірної температури, а дисплей підтримує подвійне сенсорне управління: пальцем і стилусом.

Від попередників рідери відрізняються більш швидким процесором і оновленою операційною системою. Вони обладнані роз’ємами usb type-c з підтримкою otg, а мають вбудовані wi-fi і bluetooth

Ціна onyx boox note 5 становить 55 490 рублів, а onyx boox note air 2 коштує 49 990 рублів.

onyx boox leaf

Модель onyx boox leaf стала перовою в новій серії. У ній встановлений 7-дюймовий дисплей e ink carta plus з підсвічуванням і сенсорним управлінням. Рідер отримав восьмиядерний процесор, 2 гб оперативної і накопичувач на 32 гб. Є модуль wi-fi, що працює в двох частотних діапазонах, і bluetooth 5.0, що дозволяє підключати зовнішні пристрої. Пристрій працює під управлінням операційної системи android 10 і має вбудований магазин додатків,

Новий onyx boox leaf вже можна придбати за ціною 23 990 рублів.