iPhone 8 отримає дисплей від Samsung

359

Стало відомо про великому замовленні Apple, пов’язаному з купівлею понад 50 млн. OLED дисплеїв у південнокорейського бренду Samsung на загальну суму 4 мільярди 300 мільйонів доларів США. Це в черговий раз підтверджує, що iPhone 8 отримає якісний екран з поліпшеною передачею кольору і контрастністю.

Нічого дивного в цій новині немає, оскільки підрозділ Самсунг є найбільшим світовим виробником панелей OLED, утримуючи близько 95% ринку. Також стала відома закупівельна вартість однієї матриці. Вона становить $71. Це майже в два рази дорожче IPS матрицями, які встановлені на “сімці”.

Як виявилося, в минулому році між Apple і Samsung вже відбулася подібна угода. Тоді “яблучна” корпорація замовила у “корейців” 100 млн. дисплеїв на органічних світлодіодах. Це означає, що в 2017-му році планується випустити не менш 160 мільйонів iPhone 8.

Новини по темі:

  • iPhone 8 буде повністю зі скла
  • Apple випустить три різновиди iPhone 8
  • Apple випустить незвичайні iPad

Небагатьом відомо, що OLED-матриці відрізняються низьким енергоспоживанням, довговічністю і неймовірно соковитими кольорами. Одним з переваг технології є можливість створення гнучких екранів.