Режисер “вічних” прокоментувала першу сцену сексу в mcu

28

Повідомляється, що “вічні” відкривають нові горизонти-різними способами-для кінематографічної всесвіту marvel.

Мало того, що фільм представить десяток нових героїв, історія охопить 7000 років, показавши перші дні кіновсесвіту marvel. Крім того, фастос у виконанні брайана тайрі генрі стане першим відкрито гомосексуальним супергероєм в в mcu.

Однак у фільмі є ще один новаторський аспект, про який також розповідала хлоя чжао. Йдеться про те, що кінокомікс включатиме повноцінну інтимну сцену. За словами режисера, вона провела багато часу, розмовляючи з marvel studios про те, «як це зробити» таким чином, щоб це не виглядало недоречним.

Двоє людей, які люблять один одного не тільки емоційно та інтелектуально, але й фізично, – це дійсно гарна річ. Мені було важливо мати сексуальну сцену, яку побачать багато людей, яка показує їх любов, співчуття і м’якість.

До «вічних» єдиний фільм, в якому ми бачили щось віддалене на секс, був «залізна людина ” 2008 року, коли тоні старк відвіз крістін еверхарт додому після інтерв’ю. Сцена показує характер героя як плейбоя-мільярдера, але з тих пір ця його сторона особливо не проявлялася.