Acer представила комп’ютер predator orion 7000 на процесорах intel alder lake

8

Компанія acer повідомила, що серед перших випустить комп’ютери на процесорах intel alder lake 12-го покоління. Це будуть моделі predator orion 7000 не тільки з найсучаснішими процесами, але і з відеокартами аж до nvidia rtx 3090.

Комп’ютер став одним з декількох анонсів виробника на прес-конференції [email protected] Конкретні моделі процесорів не були названі, але з урахуванням інших специфікації можна розраховувати на флагманські варіанти. Було сказано, що це будуть розблоковані процесори з можливістю розгону.

Обсяг оперативної пам’яті ddr5 – 4000 на цих комп’ютерах буде досягати 64 гб, про відеокарти вже сказано вище. Буде використовуватися системний блок з прозорими бічними панелями із загартованого скла. Всередині можна побачити два передніх вентилятора predator frostblade 2.0 по 140 мм і один вентилятор 120 мм ззаду. Всі вони володіють підсвічуванням. Для процесора пропонується система рідинного охолодження.

Дані будуть зберігатися на двох накопичувачах pcie gen 4 nvme об’ємом до 1 тб кожен і двох жорстких дисках sata 3,5 мм до 3 тб кожен. Є також відсік 2,5 дюйма для гарячої заміни usb 3.2 gen2 type-c.

Серед стандартів зв’язку підтримуються intel wifi 6e (ax211) і технологія 2х2 mu-mimo, три порти usb 3.2 gen 1 type a, один usb 3.2 gen 1 type c і два аудіороз’єми на передній панелі. Ще є три usb 3.2 gen 2 type-a, один usb 3.2 gen 2 x 2 type-c, два usb 2.0 і три аудіороз’єми на задній панелі. Нічого не говориться про підтримку thunderbolt.

Продажі в сша почнуться в другому кварталі майбутнього року, в першому кварталі в європі, на близькому сході і в африці. У європі вартість буде починатися від 2199 євро.

Ще був представлений ігровий стіл predator розміром 55 дюйма з килимком для миші, стійкою, гачком для навушників, підстаканником і двома виїмками для прокладки кабелів.