EaseUS Todo Backup Home: найкраще рішення для резервування даних

358

Доброго дня. Якщо на Вашому комп’ютері зберігається маса важливих даних, то варто вчасно подумати про створення резервних копій. Інакше, після вірусної атаки і чи системного збою, можна втратити цінну інформацію без можливості відновлення. Відмінним рішенням для цього є додаток EaseUS Todo Backup Home, огляд якого буде представлений в даній публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Позитивні відгуки
 • Ключові особливості Todo Backup
  • Відновлення системи
  • Клонування
  • Створення завантажувальних носіїв

Позитивні відгуки

Зайшовши на офіційний сайт програми, я відразу ж почав читати рецензії авторитетних комп’ютерних ресурсів. Ось лише деякі з них:

 • PC World: найпростіше безкоштовне рішення, що задовольняє всі потреби користувачів в резервуванні як окремих файлів, так і цілих розділів.
 • CNet: створює бекапи все, що потрібно – файлів налаштувань, образів системи. Неймовірне ЗА доступною ціною.
 • Softpedia: унікальний спосіб швидко створити клон системи і перенести його на інший комп’ютер.

Ключові особливості Todo Backup

Краще, звичайно ж, спробувати на практиці цей набір корисних інструментів, ніж просто читати про нього. Далі я розповім про основні утиліт, вбудованих в додаток.

Спочатку необхідно завантажити та встановити софт. Процедура стандартна. Після запуску побачите головне вікно, у верхній частині якого буде перелік можливостей:

EaseUS Todo Backup Home: найкраще рішення для резервування даних

 • System backup дозволяє створювати резервну копію всієї операційної системи і виконувати відновлення у випадку непередбачених обставин. Найкращий варіант, якщо потрібно зберегти всі дані.
 • Disk imaging – створюється копія диска або розділу.
 • File backup – резервування вибраних файлів і папок будь-якого типу, в тому числі, і мережеві ресурси.
 • Hot backup – процедура виконується навіть якщо потрібні файли все ще використовуються. При цьому втрата даних виключена.
 • Email – можна надійно зберігати повідомлення поштового сервісу Outlook для подальшого відновлення або синхронізації з іншими пристроями.

EaseUS Todo Backup Home: найкраще рішення для резервування даних

Важливою перевагою є наявність планувальника. Тобто, Ви можете вказати час, день, у який процес стартує автоматично.

Відновлення системи

EaseUS Todo Backup Home: найкраще рішення для резервування данихЯкщо Ви попередньо створили образ ОС, то Вам нема чого боятися. Навіть якщо система не завантажитися, то в меню запуску з’явиться новий пункт – запуск утиліти EaseUS Todo Backup. Вона допоможе зробити відновлення роботи Windows.

На кожному етапі видаються підказки, щоб можна було з легкістю розібратися в інтерфейсі програми.

Клонування

Ось це один з найцікавіших моментів, який мені припав до смаку. Припустимо, у Вас є комп’ютер з встановленою ОС. Ви купуєте ще один ПК, але на ньому немає Віндовс. Установка може зайняти чимало часу (з урахуванням налаштування, оновлення драйверів).

Простіше скористатися цим софтом, створивши повну копію Windows, а потім клонировав її на інший пристрій.

Створення завантажувальних носіїв

EaseUS Todo Backup Home: найкраще рішення для резервування данихЯ неодноразово згадував, що у кожного користувача повинна бути флешка або оптичний диск, необхідний для встановлення або відновлення ОС. Розповідав про різні способи. Але, спробувавши рішення, пропоноване утилітою Todo Backup, я зрозумів – це самий простий і швидкий варіант.

Просто підключаєте USB накопичувач або вставляєте DVD в привід, вказуєте шлях до образу ISO, містить завантажувальні файли, і на протязі 5 хвилин отримуєте потрібний результат!

Варто відзначити, що софт постійно оновлюється. Додаються нові функції. Приміром, останній апдейт додав до функціоналу корисну фішку – перевірку створених резервних копій після завантаження Віндовс. Це важливо, оскільки віруси можуть завдати шкоди файлів, але Ви про це дізнаєтеся занадто пізно. Але тепер регулярна перевірка дозволить своєчасно виявити порушення та усунути їх.

За цим посиланням можна завантажити EaseUS Todo Backup і упевниться в моїх словах.

З повагою, Віктор!