Чоловікові пред’явлено звинувачення в шахрайстві за взятий” ковидний ” кредит, витрачений на карту з покемоном

22

Чоловікові було пред’явлено звинувачення в шахрайстві після того, як він витратив 57 000 доларів з ковід-кредиту для свого бізнесу на одну карту з покемоном.

Винат удомсін з дубліна, штат джорджія, загрожує до 20 років позбавлення волі у федеральній в’язниці і штраф у розмірі 250 000 доларів у разі визнання його винним у шахрайстві. 4 серпня 2020 року удомсін отримав позику в розмірі 85 000 доларів на покриття економічного збитку в результаті надзвичайної ситуації для малого бізнесу (eidl), який, за його твердженнями, мав 10 співробітників і почав працювати в 2018 році. Eidl (economic injury disaster loan) були введені в березні 2020 року в рамках закону сша про допомогу у зв’язку з коронавірусом, надзвичайної допомоги та економічної безпеки – закону, покликаного «надати екстрену фінансову допомогу мільйонам, які страждають від економічних наслідків, викликаних пандемією covid-19».

Ці кошти призначалися для використання підприємствами для покриття повсякденних поточних витрат, таких як заробітна плата, лікарняні, оренда та виробничі витрати. Замість цього прокурори стверджують, що удомсін витратив 57 789 доларів на покупку однієї карти покемонів «за допомогою помилкового і шахрайського введення в оману» в січні 2021 року. Хоча в судових документах не зазначено, яка це карта, витрачена сума нижче, ніж найцінніші карти гри, такі як базовий набір charizard або тестовий принт blastoise, який може коштувати сотні тисяч.

У матеріалах суду прокуратура стверджує, що удомсін збрехав про чисельність співробітників своєї компанії і річному валовому доході, щоб отримати велику виплату по позиці. Позики коригуються і надаються в залежності від розміру компанії, доходу і вартості товарів, проданих за дванадцять місяців до видачі позики.

Забавно те, що eidl не можна списати, а це означає, що удомсіну все одно довелося б повернути гроші, навіть якби йому це зійшло з рук. Цілком можливо, що він сподівався отримати прибуток від цієї карти, побачивши велику кількість великих угод, укладених за останні 12 місяців, таких як японська промо-акція «тропічний вітер 1999 року» за 10-бальною шкалою psa, яка була продана в жовтні 2020 року за 65 000 доларів. Це піднімає питання про те, чи будуть високоякісні карти покемонів вважатися допустимими бізнес-витратами, що здається малоймовірним у випадку удомсіна.