Яка процедура розлучення.

4-27-2018

Яка процедура розлучення.
Запис в своєму блозі вирішив почати з питання про розірвання шлюбу подружжям за ініціативою одного з них і без згоди другого з подружжя на розрив відносин. Період часу, за який можуть розвести подружню пару, залежить від багатьох обставин, а також від швидкості роботи самого суду та якості підготовки документів. До речі, в Інтернеті існує досить великий правовий сайт про розірвання шлюбу, на якому досить детально розписано про те, наскільки не просто розлучитися в суді без згоди одного із подружжя, не будучи юридично підкованим в сімейних питаннях, ось його адреса: развод.kiev.ua. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://prozak.info/Novini-partneriv/Razvod-bez-svidetel-stva-o-brake-Al-yans-semejnyh-advokatov.
Як правило, розірвання шлюбу в суді може тривати від місяця до кількох років, якщо справою не буде займатися юрист, досить обізнана в сімейному праві. Отже, розлучення без згоди однієї із сторін – досить рідкісне явище в юридичній практиці. Насамперед, це шлюборозлучний процес, в якому чоловік або дружина не бажає дати свою згоду на офіційне припинення подружніх відносин. Приводів, які змушують вдатися до даної ситуації, завжди знайдеться багато.
Основними причинами таких явищ можуть бути побутові сварки в сім’ї, зради одного з подружжя, нестача фінансів та інше. Часто, щоб не вдаватися до юридичних аспектів, чоловік і дружина просто живуть окремо і без документа, що свідчить про те, що пара розірвала стосунки. Такі шлюби можна назвати «фіктивними» по своїй суті, але в юридичному плані вони цілком законні. Насправді не має значення стать ініціатора. А повторний розгляд справи може не принести позитивного результату.