Як відновити видалені фотографії, повідомлення, контакти на iPhone?

520

Доброго дня. Буває таке, що ми раптово втрачаємо важливі дані, що зберігаються на телефоні. У такі моменти ми намагаємося робити все, щоб відновити інформацію. Специфіка пам’яті iPhone полягає в тому, що при пошкодженні загального масиву втрачаються всі особисті файли – фото, повідомлення, музика. Причиною таких неприємних подій можуть стати віруси та інші шкідливі утиліти. Але найчастіше виною всьому стає людська неуважність, елементарні помилки.

Наприклад, Ви зыбили пароль розблокування. Щоб його відновити, потрібно виконати повний скидання налаштувань, а це загрожує повним видаленням. Звучить моторошно, погодьтеся? Не хотілося б втрачати цінні спогади, листування. Нерідко втрата інформації є наслідком механічного пошкодження пристрою – падіння, удару.

Як відновити дані на iPhone?

Проста інструкція допоможе Вам відновити втрачені файли. Для цього рекомендується використовувати додаток iMyFone D-Back, що потрібно встановити на комп’ютер. Доступна версія для Windows і Mac.

Утиліта швидко аналізує пам’ять Вашого гаджета, знаходить потрібні елементи та усуває потенційні небезпеки і загрози, які могли стати причиною дефекту.

Спочатку програма визначає кращий спосіб відновлення і пропонує Вам кілька варіантів на вибір. Пропоную ознайомитися із покроковим керівництвом, щоб не заплутатися в англомовному інтерфейсі:

  • Скачати iMyFone D-Back для відповідної операційної системи можна за посиланнями вище в даній статті. Після активації софта, слід підключити смартфон до ПК за допомогою кабелю. Дочекайтеся синхронізації і натисніть «Start»

  • Тепер необхідно вказати причину втрати даних (тип несправності): видалення інформації; скидання налаштувань, перепрошивка, оновлення ПЗ; блокування паролем, який Ви забили; механічне пошкодження; «чорний екран»:

Як відновити видалені фотографії, повідомлення, контакти на iPhone?

  • Додаток перевірить резервні копії iCloud і iTunes Backs, а також ті. Які зберігаються в пам’яті пристрою. Далі Вам необхідно визначиться з типом файлів, які потрібно відновити (відмічаємо галочками):

Як відновити видалені фотографії, повідомлення, контакти на iPhone?

  • Залишилося тільки переглянути знайдені папки, виділити їх і натиснути на «Recover» в нижній частині вікна утиліти:

Як відновити видалені фотографії, повідомлення, контакти на iPhone?

Як бачите, процес пошуку займає мінімум часу, а ефективність iMyFone D-Back підтверджена мільйонами користувачів. Програма дбайливо перевіряє всі бекапи (як хмарні, так і локальні). Не менш важливою перевагою софта є сканування на предмет потенційних вразливостей, які можуть стати причиною видалення важливої інформації.

З повагою, Віктор!