Патч 11.21 відключив загальний чат на російському сервері league of legends, але деяким регіонам пощастило більше

24

Студія riot games в публікації на офіційному сайті своєї moba league of legends поділилася подробицями вийшов оновлення під номером 11.21.

Джерело зображень: league of legends

Нагадаємо, минулого тижня riot games попередила, що патч 11.21 відключить загальний чат (/all) у всіх чергах з підбором гравців. Рішення було продиктовано спрямованістю студії на боротьбу з токсичністю в співтоваристві.

Як стало відомо, слідом за реакцією на наведену вище новину riot games вирішила відключити загальний чат в league of legends не скрізь, а лише в тих регіонах, де гравці поставилися до цього менш прихильно.

Рішення долі загального чату за підсумками циклу 11.22 буде індивідуальним для кожного регіону

Росія в число територій з прихильним ставленням до відключення загального чату не входить, тому вітчизняний сервер зміна стороною не обійшло. Ніякі інші інструменти оновлення не торкнулося.

Після закінчення циклу 11.22 автори на основі аналізу кількості скарг на образи, частоти покарань, результатів опитувань і відгуків винесуть вердикт: залишити загальний чат відключеним, внести зміни або повернути все як було.

Крім іншого, оновлення 11.21 для league of legends внесло правки в баланс деяких персонажів, предметів і рун, виправило ряд помилок і ввело кілька свіжих образів (вони з’являться в магазині 21 жовтня).

В даний час проходить чемпіонат світу з league of legends. Попередня і групова стадії вже позаду, а фінал намічений на 6 листопада. Незабаром після закінчення турніру відбудеться прем’єра першого епізоду серіалу»аркейн”.