Як вибрати версію програмного забезпечення!!!!

1-27-2020
Картинки по запросу Як вибрати версію програмного забезпечення!!!!

Перше місце зайняв, створений Google, Android, який присутній у переважній більшості смартфонів, використовуваних людьми. Причиною тому є неймовірний обіг пристроїв на його основі і їх популярність, пов’язана з ціновою доступністю і хорошою продуктивністю. Однією з причин є її доступність. Слід зазначити, що останнім часом належить Microsoft операційна система почала стикатися з конкуренцією з боку Chrome OS. Принаймні, це стосується сфери освіти. Знати версію своєї системи дуже важливо. Особливо це стосується випадку, коли необхідно перевірити сумісність встановлюваного програмного забезпечення для додатків і драйверів. Слід пам’ятати, що встановлення неправильних драйверів здатна привести не тільки до відмови окремих елементів системи, але і до їх пошкодження. Також хочемо вам порекомендувати продаж програмного забезпечення .

Яка у моєї системи розрядність. Перший і, одночасно, найпростіший спосіб — перевірити властивості комп’ютера. Для того, щоб дізнатися версію операційної системи, потрібно зробити всього пару нескладних дій: клацніть правою кнопкою миші по іконці Мій комп’ютер і відкрийте Властивості. Ім’я та робоча група. Щоб дізнатися додаткову інформацію про своєму комп’ютері і встановленої на нього операційної системи, відкрийте меню Настройки та виберіть Система > Відомості про систему. Використання програми “Відомості про систему” для визначення версії ОС. Щоб визначити версію операційної системи, ви можете скористатися командним рядком. Слід сказати, що інформація отримана цим шляхом буде не такою повною, як у випадку з попередніми способами. Якщо ви не хочете використовувати командний рядок, просто напишіть в діалоговому вікні меню Пуск команду winver і клацніть по знайденій утиліті.

Яка у моєї системи розрядність. Перейдіть до Властивостей значка Мій комп’ютер і у вікні буде відображено розрядність системи. Отже, ви визначили версію і бітність системи. Однак є й інші цікаві відомості, які вам, можливо, хотілося б дізнатися. Багатьом користувачам було б цікаво дізнатися, коли ж відбувся реліз їх операційної системи. Тепер же компанія зайнята оновленням існуючої ОС і створенням нових доповнень до неї. Поступово відповідь став наближатися до негативного. Наступне велике оновлення вийде в кінці цього року під назвою Redstone. Якщо ж не відбулася автоматичне завантаження, відвідайте веб-сайт Microsoft і натисніть на кнопку ” Оновити зараз. Достовірно відомо, що безкоштовне оновлення з попередніх версій ОС все ще працює, якщо у вас є ліцензійний ключ. Завантажити і випробувати програми для відновлення видалених даних можна абсолютно безкоштовно.