Опубліковано релізний трейлер рольової гри astria ascending

53

У зв’язку з виходом рольової гри astria ascending на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam,epic games store) видавець dear villagers і студія artisan studioопублікували релізний трейлер. Вартість гри в playstation store становить 2849 рублів, в microsoft store — 40 доларів(також гра є частиною каталогу xbox game pass), а в eshop — 3 599 рублів.

У цій серйозній і повній емоцій грі в жанрі jrpg вам належить досліджувати простори світу, що стоїть на порозі катастрофи.насолоджуйтесь епічним сюжетом, якому супроводжують увлекательниепошаговие битви і великі можливості персоналізації.

  • досліджуйте величезний і прекрасний світ орканона.відвідайте п’ять міст, населених унікальними істотами.подолайте шлях через більш ніж 20 небезпечних підземель. Вас ждутмінімум 50 годин сюжету і численні захоплюючі міні-ігри,включаючи стрілянину по цілях, оригінальну карткову гру вфентезійной стилістиці і складні головоломки.
  • захоплююча розповідь про предначертаніі ісамопожертві. Пориньте в приголомшливу історію, сповнюпредставництва, жертв і жахів. В основі сюжету astria ascending лежить долі дорослих персонажів, що дозволяє насолодитися більш серйозним ігровим процесом і складними діалогами.
  • захоплююча покрокова система бою. Дайте відсіч більш ніж 200 різним видам монстрів, вступаючи з ними в захоплюючі бойові баталії. Колекціонуйте і закликайте легендарних зверейна поле бою, попутно нарощуючи власну міць, щоб подчінітьсебе легендарні сили міродержца.
  • познайомтеся з незабутніми персонажами. Виберітеодного з восьми настроюються персонажів, що належать кнесколькім фантастичним рас і володіють особливими навичками, ісоберіте команду героїв, готових піти на будь-які жертви радіспасенія світу. Ви можете вибирати з 20 класів, кожному з которихсоответствуют унікальні здібності. І нехай доля самих героїв вирішена, їх світ може бути врятований.
  • вручну намальоване пригода, що виникла ізмайстерності і натхнення. Astria ascending, створена командоюрозробників final fantasy, nier automata і bravely default, запропонує вам повне озвучення англійською та японською мовами, традиційну анімацію, вручну намальований двомірний світ іістему динамічної зміни погоди.