Samsung переконує tesla доручити їй виробництво чіпів нового покоління для системи автопілота

51

Samsung electronics зараз веде переговори з tesla про укладення контракту на виробництво чіпів нового покоління для системи автопілота електромобілів останньої. Як повідомило видання korea economic daily, вони будуть випускатися по 7-нм технологічному процесі.

Джерело: reuters.com

З початку поточного року дві компанії неодноразово обговорювали конфігурацію платформи і обмінювалися прототипами чіпів, призначених для бортового комп’ютера нового покоління hardware 4, який буде використовуватися в електромобілях tesla для реалізації функцій автопілота. Якщо корейський виробник доб’ється розміщення замовлення, чіпи будуть проводитися за технологією 7 нм. Дане рішення поступається більш просунутому 5-нм техпроцесу, проте корейський виробник зробив вибір свідомо-це дозволить забезпечити досить високі обсяги виробництва і стабільну роботу компонентів в системі. Варто відзначити, що чіпи для комп’ютерів tesla hardware 3 також виробляє samsung.

Раніше тайванські змі повідомляли, що tesla передбачала довірити виробництво чіпів для hardware 4 компанії tsmc — найбільшому в світі підряднику, який випускає передову напівпровідникову продукцію. Однак, стверджують корейські джерела, tesla все-таки схиляється зробити вибір на користь samsung. Автовиробник взяв до уваги такі фактори як виробничі витрати і можливість довгострокового співробітництва. В ході заходу ai day в серпні глава tesla ілон маск (elon musk) пообіцяв встановити на електропікап cybertruck новий комп’ютер для автопілота «приблизно через рік».