Як вибрати ремонт планшета!!!!

11-9-2019

Майстерня знаходиться за адресою м. Київ, вул. Лагерна 46/48 метро «Берестейська» Довірте його ремонт команді спеціалістів нашого центру. Абсолютно безкоштовна діагностика несправності планшета і підбір методу ремонту. Наші техніки завжди роблять ремонт максимально вигідним для замовника. Оперативність виконання ремонтних робіт і заміни деталей. Наші замовники отримують робочий планшет протягом 1 – 2 днів. Більш тривалий термін ремонту може бути узгоджений з замовником при відсутності рідкісної деталі на складі. Обов’язково гарантійний супровід кожного замовлення. Ми хочемо, щоб техніка після ремонту працювала ще тривалий час, тому ретельно тестуємо пристрій при видачі і даємо гарантію. Також хочемо вам порекомендувати www.tehnic.com.ua

Наші ціни приємно дивують, адже вартість обслуговування від 200 грн. Можливість пересилання техніки з будь-якого міста. Кожен день отримуємо пристрою з інших міст і відправляємо назад вже робітниками. Відправити планшет Новою Поштою — тисни сюди. Співробітники майстерні завжди виконують свою роботу швидко і якісно. бувають випадки, коли зламана деталь рідкісна і відсутній на нашому складі, тоді компонент потрібно замовляти, що займає від 2 – 4 днів. Терміново відремонтувати планшет можна лише володіючи всіма необхідними деталями, інструментами і звичайно ж «прямими руками». В таблиці вказана орієнтовна ціна, точна вартість ремонту для кожного випадку і моделі планшета може відрізнятися.

У 90% всіх звернень причиною поламки служить неакуратність використання пристрою власником. Механічні впливи, попадання вологи, установка незрозумілого софта, використання зарядок сумнівної якості — фактори, які призводять до необхідності ремонтувати планшет. Попередня консультація можлива у менеджерів, телефонуйте. Для сучасної людини планшет – це необхідний щоденний помічник. Якщо з ним відбувається поламка дуже важливо швидко і якісно відновити коректну роботу. Для сучасної людини планшет – це необхідний щоденний помічник. Якщо з ним відбувається поламка дуже важливо швидко і якісно відновити коректну роботу.