5 чудових і не дуже ігор з Dragon Ball

343

Перша гра серії Dragon Ball була випущена в 1986 році, і тоді її геймплей обмежувався тільки їздою на хмарі і подоланням перешкод. В майбутньому, ігри з цього аніме стали файтинга, в яких розробники намагалися реалізувати нові ідеї. Виходило не завжди добре і ми знаємо, як хороші ігри Dragon Ball, так і погані. Про таких, як раз міркували на The Gamer. Ми вирішили розповісти про 5 хороших і 5 поганих іграх за Dragon Ball

Dragon Ball FighterZ (відмінна)

Гра явно мала успіх, що і показали продажу в 3.5 мільйонів копій з моменту виходу в січні 2018 і по сьогоднішній день. Завдяки вмілому поєднанню 2D локацій і 3D персонажів, вона стала визнаною 2.5 D.

Бої в цій грі були одним задоволенням, так як дозволяли грати за знайомих персонажів і використовувати найрізноманітніші не зубодробильні комбінації. Коли на кожній стороні по три гравця, матчі стають тривалими, але при цьому не обтяжують.

Dragon Ball Z: The Legacy Of Goku (не дуже)

Це рольова гра, розроблена компанією Webfoot Technologies, як ексклюзив для Game Boy Advance. Вона відчувається недоробленою в усьому: в плані сюжету, ігрових механік, але найголовніша проблема Dragon Ball Z: The Legacy Of Goku – це нудний дизайн рівнів.

Вони всі дуже одноманітні і відчуваються як бэктрекинг. Благо, з другою частиною, все було по-іншому і вона стала хорошим сіквелом, який пустив серію в правильному напрямку.

Dragon Ball Z: Budokai 3 (відмінна)

Ця гра з’явилася після того, як у світ вийшло кілька провальних проектів з Dragon Ball поспіль, тому на тлі всього іншого, ця гра була просто чудовою. В першу чергу вона сподобалася людям за динамічні бої, якими вони і повинні бути в цій грі. Мінуси, звичайно, у неї теж були. Наприклад, в ній відчувався недолік механік, з-за чого всі бої з часом приїдалися, так як ви постійно застосовували одні і ті ж прийоми, що і ніби нікуди не рухалися. Але знову-таки, гра вийшла відмінною.

Dragon Ball Xenoverse (не дуже)

У Dragon Ball Xenoverse був дуже невдалий запуск, так як основна ставка в грі робилася на онлайн. Ось тільки перші два тижні в ній не могло з’явитися достатню кількість гравців, щоб влаштовувати бої.

Сюжетна компанія не приносила інтересу гравцям, так як і не представляла собою нічого грандіозного – лише битви в обгортці відомої франшизи. Найбільшу ставку розробники зробили на кооператив в онлайні, ось тільки він не працював коректно, тому гра хоч і була амбітною, функціонувати так і не змогла.

Dragon Ball Xenoverse 2 (відмінна)

А ось у другій частині Dragon Ball Xenoverse все якраз навпаки. У ній з’явилися величезні хаби, де гравці могли зустрічати інших геймерів в онлайні, виконувати квести, а також купувати екіпіровку. В цілому, гра за масштабами була в кілька разів більше своєї попередниці. Краще, у гру додали нові механіки, покращену графіку, а також цікаву історію.

Можна сказати, що ми нарешті отримали ту гру, якої вона повинна була бути раніше.

Dragon Ball Raging Blast (не дуже)

Dragon Ball Raging Blast – це гнилий ексклюзив для PS3 і Xbox 360, який бажано обходити стороною. Так, у гри були і плюси, такі як нелінійне оповідання і можливість здійснювати вибір, впливає на кінцівку. Однак яке це має значення, коли сама історія дуже крива, а по геймплею гра поступається практично всім своїм попередникам, таким як: Dragon Ball Z: Burst Limit і Dragon Ball Z: Attack of Saiyans. Саме з причини успіху цих двох проектів, дана гра виглядає на їх фоні як мішок сміття.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 (відмінна)

Дана гра просто чудовий файтинг, який стає все цікавішим після того, як ви все довше і довше граєте. Багато в чому завдяки унікальному набору рухів для кожного персонажа, на яких можна переключатися прямо під час бою. Причому це ніяк не впливало на цілісність історії, що дуже радувало і не давала нудьгувати.

Dragon Ball: Raging Blast 2 (не дуже)

Гра рясніє такими проблемами як: поганий, нецікавий і дурний сюжет, а також занудний геймплей. Так, від деяких крутих вставок під час гри справжні фанати серії отримували задоволення, але якщо дивитися в цілому гра була пустушкою без якої-небудь ідеї. Відсутність глибини навіть не зміг перекрити непоганий список персонажів.

Dragon Ball Z: Attack Of The Saiyans (відмінна)

Одна з небагатьох ігор на портативні консолі, яка вистрілила і запам’яталася гравцям. У гри були відмінні продажу, цікава і динамічна бойова система, а сюжет інтригував. Все це зробило дану гру за Dargon Ball чи не найулюбленішою у всій франшизі.

Super Dragon Ball Z (не дуже)

І закриває наш список хороших і поганих ігор з Dragon Ball – Super Dragon Ball Z. Ця гра була погана по всіх фронтах. Але, напевно, її вбила жорстка конкуренція з такими іграми як Tekken 5, Soulcalibur III, Dead or Alive 4, and Fight Night Round 2, вийшли в тому ж році.

Не менш важливо, що з гри пропали багато персонажі, наприклад, Броли і Ямча. Крім того, у неї настільки криве і непривабливе візуальне виконання, що навіть на інші мінуси і не хочеться звертати увагу – достатньо тільки цього.

Будемо сподіватися, що Dragon Ball Z Kakarot буде однією з тих ігор, яка все ж запам’ятаються нам як найкраща.

Джерело: http://igry-online.com.ua/