Як вибрати PLA пластик для 3D принтера

12-24-2019
Картинки по запросу Як вибрати PLA пластик для 3D принтера


З кожним роком 3d друк ставати все більш популярною і доступною технологією. Якщо всього кілька років тому 3d принтер був дорогої дивиною, яку можна було побачити тільки у великих компаніях, то зараз їх ціна суттєво знизилася, а доступність збільшилася. 3d принтер друкує об’ємні фігури шляхом пошарового нанесення гарячого пластику. Однак використання невідповідного пластику може зіпсувати принтер або зробити кінцевий результат непридатним до використання. Також хочемо вам порекомендувати https://shop.plexiwire.com.ua/

Як вибрати пластик для 3d принтера.
На даний момент серед ентузіастів 3d друку найбільше популярні такі матеріали як abs пластик для 3d принтера і pla пластик для 3d принтера. Основною перевагою першого матеріалу є його низька ціна відносно інших матеріалів, а так само висока температура займання і практично повна відсутність поглинання вологи. У свою чергу pla пластик є найбільш екологічно чистим з доступних на ринку. До його недоліків можна віднести більш високу ціну і значно меншу міцність в порівнянні з  пластику. Слід вибирати пластик для 3d принтера виходячи з того, що саме ви збираєтеся друкувати.

Пластик для 3d друку є основною статтею витрат для власника 3d принтера. Адже що б пристрій працював без поламок а кінцевий результат радував око своїм виглядом і якістю необхідно використовувати тільки якісні та оригінальні матеріали. Для багатьох з тих хто купує пластик для 3d принтера ціна є істотним показником, особливо якщо мова йде про виготовлення виробу великого розміру. Пластик зазвичай дешевше і користується великим попитом, ніж pla пластик для 3d принтера купити який ще недавно можна було не в кожній компанії і за більш високою ціною. Така популярність abs пластику пояснюється його більш низькою вартістю і більш високою міцністю. Однак його небажано використовувати, наприклад, для виготовлення іграшок, оскільки це може бути шкідливо для здоров’я. Але це ідеальний матеріал для макетів або корпусів пристроїв. Для виготовлення іграшок та інших предметів з якими ви постійно контактуєте краще використовувати pla пластик, і бути впевненим у збереженні свого здоров’я і здоров’я близьких.