X-treme PQ68: смартфон, який неможливо вбити

311

Український виробник мобільної техніки Sigma оприлюднив технічні характеристики нової моделі X-treme PQ68 Netphone. Цей телефон призначений не тільки для голосового зв’язку, але і відмінно справляється з роллю смартфона, захищеного від вологи й пилу за стандартом IP68.

За рівнем захисту від проникнення рідин і пилу це пристрій не буде поступатися навіть майбутнього iPhone 8. Міцний прогумований корпус витримує падіння з висоти до 5 метрів. Але це не головне достоїнство новинки. Гаджет виходить за звичні рамки і гарантує підтримку 3G і бездротового підключення Wifi. Також, пристрій можна експлуатувати як hotspot (точку доступу вай-фай).

На смартфоні вже встановлені офіційні утиліти Twitter, Facebook, а за допомогою браузера Ви зможете переглядати відео Youtube. Активний режим використання передбачає 2 дні роботи від одного заряду батареї (ємність акумулятора – 2000 мАч). А в режимі очікування “трубка” зможе протягнути близько трьох тижнів.

X-treme PQ68 підтримує дві SIM-карти, має “крихітний” дисплей 2,4″ з не менш крихітним дозволом – 240 х 320 пікселів. Є радіо, медіаплеєр, фонарик і чисто символічна камеру (0,3 Мп).

Скільки буде коштувати нова модель Sigma – поки не розголошується.