Як вибрати лиття пластмасових виробів

7-1-2019

Как выбрать литье пластмассовых изделий
Оскільки зростає попит на все більш дрібні комплектуючі, який обумовлений інтенсивним розвитком технологій, це, в свою чергу, позначається на складності виготовлення пластикових виробів. У сукупності ці чинники сприяють збільшенню обсягу ринку виробників термопластавтоматів. Кожен бренд готовий запропонувати свій комплекс унікальних рішень і розібратися в такому достатку пропозицій далеко непросте завдання.
Також хочемо вам порекомендувати литье пластмассовых изделий
Перше, на що слід звернути увагу – це репутація виробника ливарних машин. Вибирати термопластавтомат, спираючись тільки на озвучені виробником показники, було б некоректно. Для початку потрібно сформувати якийсь список довіри – перелік компаній, які витримали перевірку часом і зарекомендували себе надійними розробниками ТПА. Ринок машин для лиття пластмас існує вже близько 150 років. Для того, щоб вибрати найбільш підходящі ливарні машини важливо розуміти цілі свого підприємства. Наприклад, немає необхідності витрачати даремно ресурси на термопластавтомат з надлишковими характеристиками, якщо Ви плануєте випускати вироби невеликими партіями. Обслуговування таких апаратів буде більш дорогим і займе зайву виробничу площу.
Іншим не менш важливим параметром вибору литтєвий машини є підтримуваний тип виробів. Універсальні рішення часто поступаються у своїй ефективності вузькоспеціалізованим рішень. Саме тому для досягнення максимального результату важливо, щоб на підприємстві були присутні машини різних виробників. У той час як ТПА Babyplast просто незамінні для виготовлення крихітних виробів та виробів із заставними компонентами. Ливарні машини Siger, в свою чергу, краще підходять для стандартних виробничих потреб підприємства. Підводячи підсумки вищесказаного, можна зробити висновок, що вибирати литну машину слід виходячи з цілей підприємства. Для вирішення різного роду завдань, неможливо знайти одного універсального термопластавтомата, тому кожна модель має своє призначення. Важливо, щоб у розпорядженні підприємства були інжекційно – ливарні машини різних виробників. Саме це дозволить підприємству гнучко підлаштовуватися під будь-які виробничі потреби і гарантувати якісний результат. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам – ботів.
Надішліть фото, 3 – D модель, креслення, тех. завдання, візуалізацію ідеї або зразок. Комерційна пропозиція від нас: по виробам до 3 – х варіантів, за термінами, цінами.
Укладення договору на виготовлення прес – форми передоплата. Повна оплата після виготовлення прес – форми. Виготовлення дослідних зразків для погодження.
Замовлення й оплата пробної партії. Укладення договору на виготовлення всієї партії і оплата.