Прибутковість майнінг ефіру на відкритих сильно впала, окупність geforce rtx 3080 досягла 18 міс

13

Багато експертів займаються прогнозуванням цін на криптовалюта. Вони складають таблиці, знаходять точки сили, а після довго доводять свою правоту. Кілька днів ці хлопці спокійно мовчали, оскільки в світі взагалі нічого не відбувалося важливого, але вчора абсолютно несподівано з’ясувалося, що біткоіни різко виріс на 4000 доларів, а значить потрібно знайти пояснення цьому феномену. Почитати про причини того, що відбувається можна в нашому матеріалі. Оскільки криптовалюта непередбачувані, вкрай складно вгадати, коли краще купувати, а коли продавати. Мало того, багато майнер старанно збирають монетки, сподіваючись реалізувати їх за високою ціною. Оскільки вчора ефір подорожчав, то саме час вивчити, наскільки більше заробляти стали майнер.

Давайте зробимо таке допущення: ви вирішили стати майнером. З цією метою ви вирушили в магазин, де купили кілька або одну відеокарту. Важливо розуміти, що практично всі моделі nvidia включають технологію блокування lhr. Оскільки хакери частково зламали спосіб захисту, то ми будемо вважати кінцеву вигоду згідно відвойованих 70% замість 100%, які можна отримати на незаблокованій карті. Перш за все оцінимо прибутковість geforce rtx 3080. З таблиці можна дізнатися, що 8 таких карт дають нам на добу 47.58 долара. Не складно підрахувати, що в місяць на ферму цифра складе 1427 доларів або скромних 178 доларів, якщо ви розорилися тільки одну таку відеокарту.

В реальності ви отримаєте тільки 70% від 178 доларів, а значить у вас на руках виявляться 124 долара або 9000 рублів. Найдешевша geforce rtx 3080 сьогодні коштує 160 000 рублів, а значить відбити вкладення вам вдасться за якихось 18 місяців, з чим вас і підправляємо.

Тепер така ж інформація, але вже відносно geforce rtx 3060 ti. Як бачите повна ферма в збірці дає нам 31.53 долара на добу або 946 доларів на місяць. Але це вся ферма, адже тільки одна відеокарта для бюджетного фермера дозволить заробити 118 доларів. Після обчислення 70% отримуємо, що ваш дохід складе 82 долара або 6000 рублів. Geforce rtx 3060 ti не належить до флагманів, тому її ціна зафіксована на позначці 79 590 рублів. Це означає, що відбити вкладення з такою картою простіше, адже для цього буде потрібно всього 13 днів. Взагалі “всього” в даному випадку звучить занадто оптимістично, адже в реальності ціна ефіру може впасти, відеокарти можуть згоріти, а майнінг в рф заборонити. Все це раптові обставини, які неможливо передбачити, але ж майнер від цього не легше, а значить сьогодні входити в настільки ризикований бізнес можуть тільки відчайдушні шибайголови.