Як вибрати букмекерську контору

7-29-2020

 

Вибір букмекерської контори – відповідальне завдання, до якого треба підійти з максимальною увагою. Перед тим, як визначитися у будь букмекера грати, потрібно знати основоположні критерії оцінки букмекерських контор.  Хочемо порекомендувати   регистрация в бк олимп 

Надійність

Надійність, напевно, один з найбільш важливих показників, на який потрібно посилатися при виборі букмекера. Якщо букмекерська контора не зарекомендувала себе надійністю, то подальші висновки про неї навряд чи зможуть змінитися в позитивний бік навіть за умови відмінних показників інших факторів описаних нижче.

Якщо ви знаєте, що букмекерська контора не є авторитетної в своєму колі, часто не виплачує гроші гравцям або замішана в сумнівних скандалах, то ні в якому разі не потрібно грати в ній. Щоб упевнитися в тому, що букмекер дійсно надійний, досить переглянути відгуки гравців про неї та положення в “Рейтингу букмекерських контор”.

Рейтинг на нашому сайті є лише авторитетні букмекерські контори і оцінює їх за багатьма параметрами, які задовольнять кожного гравця. Запам’ятайте, що в першу чергу при виборі букмекера ви повинні бути впевнені в його сумлінності, авторитетності та надійності.

Вибір подій, широта лінії

Ця характеристика більше ґрунтується на індивідуальних перевагах кожного гравця. Широта лінії і вибірка подій стають величезним плюсом для гравців, які шукають букмекерські контори з непопулярними видами спорту. Наприклад, футбол представлений у кожній БК, а от стрибки або “Формулу 1” можна зустріти не скрізь. Тому виходячи від потреб клієнта в ставках ми ставимо цей фактор на друге місце при виборі букмекерської контори.

Ліміти за ставками, порізка рахунків

Кожна букмекерська контора має власні обмеження. Наприклад, при ставках на популярні види спорту (футбол, баскетбол, хокей) ліміти для максимальної ставки досить високі, а от на непопулярні види або ж ліги та першості ця планка може бути нижче. Також букмекерська контора при сумнівах щодо вашої гри може обмежити ці максимуми до мінімуму. Якщо фахівці компанії вважатимуть вас недобросовісним гравцем (вилочником або шахраєм), то вам можуть порізати рахунок і обмежити суми ставки. Це не означає, що кожного гравця чекає така доля. Авторитетні букмекерські контори з повагою ставляться до своїх клієнтів, просто треба дотримуватися правил гри, які можна знайти на сайті букмекера.

Порізка рахунки – це легітимне обмеження, яке прописано в правилах. Якщо ви не порушуєте цих правил, то вам воно не загрожує. Таке покарання чекає лише гравців, які грають не заради спортивного інтересу, а з метою нажитися на букмекерові. Таких гравців називають “вилочниками”, які роблять ставки на протилежні наслідки в двох різних букмекерських конторах з метою отримати гарантований прибуток. Така діяльність легко відстежується букмекерами і відразу припиняється з допомогою порізки максимумів.

Зручність депозиту і виведення коштів

Важливо визначити оптимальний для вас спосіб зарахування і виведення грошей з особового рахунку. Сьогодні букмекерські контори можуть запропонувати своїм клієнтам довгий список способів операцій з власними коштами. Визначтеся з кращим для вас варіантом і ознайомтеся з умовами букмекера за операціями з грошима з допомогою цього способу.