Інсайдер: гра про індіану джонса буде ексклюзивом xbox, в розробці infamous 4 і sly cooper 5

8

Минулого тижня автор і подкастер з порталу xboxera нік бейкер повідомив, що на презентації playstation showcase 2021 може відбутися повернення infamous .

Тоді він попередив, що не впевнений у правдивості слуху, що виявилося вірним, так як анонса не відбулося, але тепер інсайдер підтвердив, що нова infamous дійсно знаходиться в розробці.

Крім того, він ще раз повторив, що для playstation роблять п’яту sly cooper , але гра знаходиться на ранній стадії. Інших подробиць про поректах немає, як і невідомо, які саме студії відповідають за їх виробництво.

Нарешті, бейкер повідомив, що створювана студією machinegames гра про індіану джонса буде консольним ексклюзивом xbox series x/s . Детальніше про це бейкер повинен розповісти в найближчому випуску подкасту.

For those who wanted preview of the rumour mill for the @xboxera podcast. Episode should be up later today or tomorrow. Pic.twitter.com/qt07jzpajw

— nick (@shpeshal_nick) september 12, 2021

Втім, редактор windows central джез корден , здається, не впевнений в передбаченні колеги, так що залишається чекати офіційних новин.