Як урізноманітнити сексуальне життя ?

6-11-2021

Гострота і новизна сексу з часом втрачається. Тому для людей, які живуть разом довгий час, секс часто стає «зобов’язалівкою».

Помітити вчасно відтінок нудьги в інтимних відносинах і урізноманітнити секс – завдання жінки. Інакше це загрожує втратою сексуального інтересу коханого або навіть його зрадою. Також хочемо вам порекомендувати кращі секс іграшки на https://love-shop.kiev.ua/dvojnoj-falloimitator/ за кращою ціною.

Перш за все, потрібно знайти джерела нудьги в ліжку. Зазвичай це давним-давно заведений порядок в сексі, що перетворився з часом в рутину. Одне і теж час дня (як правило, перед сном), одне і те ж місце (зазвичай це подружня ліжко), дві-три пози, сексуальний «сценарій», один і той же партнер…

З останнім фактором звичайно нічого не поробиш.але нудьзі і рутині не місце в ліжку!

Щоб змінити секс – потрібно змінити себе

Якщо ви давно не змінювали імідж – пора це зробити. Пофарбуйте волосся в інший колір, купіть собі гарний одяг, нижню білизну. Може бути навіть не заважає записатися у фітнес-центр.

Придумайте собі «родзинку» — наприклад татуювання або інтимну стрижку. Ось здивується твій улюблений!

Подібні зміни не тільки викличуть захоплення у твого обранця, але і змусять тебе самому змінити до себе ставлення. Сильна, впевнена в собі жінка, модна і яскрава, сексуальна — тигриця в ліжку, ніжна кішка в любові. Кому з нас не захочеться грати таку роль?

Зовнішні фактори здатні дуже сильно вплинути на те,як урізноманітнити сексс партнером.

Змініть «сценарій»

Тут треба йти методом від противного. Де найчастіше ви займаєтеся сексом? у спальні-на ліжку – і у ванній? значить, пора змінити обстановку. Вітальня, щойно спорожніла після відходу гостей, кухня з вібруючої посудомийкою під сідницями, балкон з відмінним видом на дворик – імпровізуйте! спробуйте згадати той час, коли ви тільки-тільки починали ваші відносини. Адже в той час навіть в голову не приходило придумувати якісь заморочки, сексуальні ігри, все відбувалося само собою, йшло від серця і ще одного місця, що не піддається розуму.

Хотілося б, звичайно, дати ще кілька «наведень», де можна зайнятися сексом (кабінка ліфта, вбиральня в гостях у друзів, заднє сидіння кінотеатру, пустельний пляж), але в цілях вашої ж особистої безпеки нехай подібний екстрим залишиться на вашій совісті.

Рольові ігри

Всі чоловіки люблять це. Залишилося лише з’ясувати, що збуджує вашого обранця найбільше: сувора вчителька, сексапільна медсестра, покірна служниця або пустотлива сусідка? ви можете навіть одягнутися для такої сексуальної гри належним чином-зараз в прокатах костюмів можна дістати все!

Якщо ігри з переодяганням – це для вас вже занадто, можна обійтися і без них, проте, виконуючи якусь роль. Запросіть чоловіка на побачення, тільки нехай він побуде сьогодні в ролі олігарха, а ви будете дівчиною легкої поведінки. Або залишайтеся вдома і пограйте в відчайдушну домогосподарку і прийшов полагодити кран сантехніка. Увімкніть фантазію!

1000 і одна поза

За статистикою подружні пари в своєму сексуальному житті застосовують від сили 2-4 «заїжджені» пози. Настала пора “змінити платівку”! якщо ви самі придумувати нові варіанти – не майстри, підглянете в класиці – наприклад, в “камасутрі”. 1001 поза отримання обопільного задоволення від сексу вас приємно здивує.

На худий кінець можна подивитися «кіно для дорослих», що, до речі, є відмінним засобом різноманітності інтимних відносин.

Схожі статті:

психологія відносин → особисте життя до весілля і після …