Razer представила охолоджуючі чохли arctech для iphone 13

24

Razer представила третє покоління чохлів для мобільних геймерів, які мають намір грати на iphone 13. Особливість нових чохлів, крім агресивного дизайну у фірмовому стилі razer, полягає в тому, що вони розроблені спеціально для того, щоб охолоджувати смартфон.

Phonearena.com

Нові чохли razer розроблені таким чином, щоб відводити зайве тепло від задньої частини смартфона, а не ізолювати його і відбивати назад в пристрій, як це зазвичай роблять традиційні гумові чохли. Задня частина аксесуара всіяна видимими вентиляційними каналами, через які відводиться тепло, що виділяється смартфоном під час інтенсивних ігрових сесій. За цими отворами знаходиться теплопровідний шар, який ефективно поглинає тепло задньої панелі смартфона. Крім того, кути чохла посилені термопластичними еластомерами, які не тільки володіють високою теплопровідністю, але і виготовлені з нетоксичних переробляються пластиків.

Phonearena.com

Чохол має нековзну зовнішню поверхню, що забезпечує надійне захоплення смартфона. Однак, навіть якщо він вислизне з рук, жорстка полімерна основа зможе поглинути досить сильний удар. Razer стверджує, що чохол покритий протимікробним захисним шаром, який запобігає росту бактерій. Чохол повністю сумісний з бездротовою зарядкою qi і apple magsafe.