Як marvel тизерили камео блейда у фільмі «вічні»

39

Сцена після титрів ” вічних » показала, що блейд махершали алі вже є частиною mcu. Коли дейн уітман хоче взяти в руки ебенове лезо, ми чуємо закадровий голос, що попереджає персонажа-і режисер стрічки хлоя чжао підтвердила, що це був блейд.

У свою чергу, на виставці comic-con 2019 вперше було оголошено, що персонаж отримає сольний фільм в кіновсесвіті marvel, і що його зіграє махершала алі. Проте, довгі роки про проект толком не було нічого чутно, але недавні звіти вказують, що зйомки стартують вже наступного літа.

Незважаючи на те, що блейд з’явився в mcu через якийсь час після офіційного анонсу однойменного фільму, ми бачили натяки на персонажа в інших проектах франшизи. Наприклад, ” тор: рагнарек « згадує вампірів в жартівливій формі, і в той же час є відсиланням до фільму режисера тайки вайтіті – »чим ми зайняті в тіні “. Це могло бути перше підтвердження, що вампіри існують в mcu, але серіал « локі » точно розвіяв всі сумніви, коли мобіус назвав вампірів «одними з наймогутніших істот у всесвіті». Крім того, натяк на блейда міг бути і в « чорній вдові », оскільки таскмастер прекрасно володіє мечем – як і блейд, а героїня ольги куриленко потенційно могла спостерігати за ним.

Таким чином, кіновсесвіт marvel поступово закладала основи для появи блейда, регулярно згадуючи, що вампіри існують в цьому всесвіті. Тим не менш, очевидно, що сольний фільм розповість набагато більше, і він, по ідеї, повинен пояснити, чому весь цей час ми не бачили вампірів на екранах. Щось подібне спостерігалося, коли виходила перша частина « доктора стренджа », оскільки до релізу ми толком нічого не знали про чарівників в mcu – але незабаром ситуація змінилася.