Вирощування рослин на дачі

6-24-2020
Кендал ТЕ | Kendal TE – біостимулятор, Valagro

8 рослин для дачі, які ви можете почати вирощувати вдома і пересадити після на ділянці

Овочі

1. Кукурудза

Кукурудза не дуже добре переносить заморозки, особливо в період зростання, тому можна почати готувати розсаду на початку травня, а проросле рослина перенести у відкритий ґрунт пізніше. Для пророщування вам будуть потрібні насіння і пластикові стаканчики з ґрунтом. Зазвичай кожен стаканчик закопують 2-3 насіння і залишають у підсумку саме міцне і велика рослина. Пересаджувати пророслу кукурудзу на ділянці можна буде вже на початку червня. Також хочемо вам порекомендувати стимулятори росту томатів

2. Огірки

В принципі, огірки можна сміливо садити відразу у відкритий ґрунт, але якщо весна видалася холодною і врожай хочеться отримати швидше, почніть з домашньої розсади.

  • Замочіть насіння в сольовому розчині. Ті, що не опустилися на дно, викиньте — вони порожні.
  • Промийте залишилися в слабкому розчині марганцівки і приберіть на ніч у холодильник. Вранці перекладіть в тепле місце, це допоможе загартувати майбутні рослини, і вони будуть краще переносити перепади температури на ділянці.
  • Укладіть насіння між двох шарів вологої тканини. Приблизно через 3-4 дні з’являться паростки.
  • Далі розсадіть їх по пластикових стаканчиках з ґрунтом і накрийте харчової плівкою. Замість ґрунту можна використовувати торф’яні таблетки або тирсу.
  • Через три тижні розсада буде готова до пересадки в город.
  • Квартира
    Город у міській квартирі: 7 фруктів і овочів, які ви легко виростите, якщо немає дачі

3. Гарбуз

Для пророщування гарбуза потрібно відібрати найбільш великі насіння, потримати їх кілька годин в гарячій воді, а потім помістити у вологу тканину на 2-3 дні. Вже проросли паростки приберіть в холодильник до відділення для овочів на 3-5 днів, перевіряючи періодично їх стан.

Гарбуз дуже не любить пересадку, тому саджати її у пластикові стаканчики не варто. Постарайтеся знайти торф’яні горщики або зробіть ємність своїми руками з паперу, яку потім можна буде намочити і легко зняти з земляної грудки, не пошкодивши його.

Через три тижні рослина буде готове до відкритого ґрунту.

4. Кавун і диня

Кавун і диня відносяться до баштанних і теплолюбних овочів, тому технологія підготовки розсади схожа. При цьому попереднє пророщування знадобиться, лише якщо ви садите ці культури в середній і північній смузі , а на півдні, насіння можна висаджувати відразу в ґрунт. Для виявлення опустілих насіння так само, як і у випадку з огірками, використовують замочування в соляному розчині. Підходять для посадки насіння обертають вологою тканиною на кілька днів. До речі, у воду, якою ви будете змочувати тканина, можна додати трохи рідини для прискорення росту.

Пророслі паростки садять в пластикові пляшки з відрізаним горлечком у ґрунт для баштанних культур. Якщо ви помітили, що листя почали жовтіти, — додайте в землю трохи добрив. Через три тижні їх можна переносити в город.

Квіти

1. Запашний горошок

Цей в’юнкий і запашний квітка проростає дуже швидко, і тому його можна проростити будинку, поки немає можливості поїхати на дачу, а через пару тижнів перенести у відкритий ґрунт.