У фірмово лаунчері google pixel launcher функцію пошуку навчили знаходити знімки екрану

30

Компанія google вирішила розширити можливості свого фірмового лончера (лаунчера) для операційної системи android – pixel launcher , додавши в свій додаток одну досить цікаву функцію.

Перші відомості про цю функцію були опубліковані в telegram-каналі google news, де було опубліковано відео з демонстрацією розширених можливостей вбудованої в лаунчер функції пошуку.

У ньому ми бачимо, що тепер в результати пошуку лончера будуть включатися також і знімки екрану (скріншоти). В даному випадку мова йде про інтеграцію з додатком google фото-пошук за запитом “знімки екрану” призведе до появи значка програми, а також трьох останніх знімків екрану, зроблених користувачем. Натиснувши і утримуючи будь-який з них, ви можна швидко поділитися знімком через інші програми. Звичайно, і раніше було не так складно отримати доступ до знімків екрану (просто відкрийте свою улюблену галерею і знайдіть папку зі знімками екрану), але це, трохи більш швидкий метод який спростить роботу зі скріншотами для початківців користувачів android.

На жаль, на даний момент це ексклюзивна функція pixel launcher, доступна тільки власникам смартфонів pixel (і пристроїв з адаптованими від них прошивками). Можливо, незабаром ми побачимо, що аналогічні можливості з’явиться і в інших лончерах, таких як, наприклад, nova launcher або niagara.

схожі матеріали: