Подробиці Wolfenstein Youngblood, бойова система в Star Wars Jedi: Fallen Order, фільм по Gears of War не буде каноном – дайджест ігрових новин цього тижня від Cadelta. Частина друга

357

Також читайте: новий трейлер Succubus, проблеми Fallout 76 досі не вирішені, мода в Cyberpunk 2077.

«Найдовша сюжетна компанія в серії» – подробиці Wolfenstein Youngblood

Сайт VG24/7 поспілкувався з Йорком Густафссоном з MachineGames. Він розповів багато цікавих речей про проект.Youngblood буде більш багата на геймплей, ніж минулі гри, однак її вартість набагато менше, ніж у попередніх проектів. Наприклад, той же Deluxe видання, за яке ви отримаєте другу безкоштовну копію гри для одного при покупці, варто лише 40$, коли минулі ігри коштували по 60$.

За словами Густафссона такий цінник став можливим завдяки використанню багатьох готових технологій з Wolfenstein: The New Colossus 2.

Також вона буде мати найдовшу компанію за всю серії на 25-30 годин. Така довжина оповідання зумовлена відкритими локаціями і нелінійним розповіддю. У свою чергу, сюжет минулих ігор в середньому становив близько 11 годин, а разом з доповненнями 15.

На жаль, Гітлера хутра броні ми не побачимо. За однією з кат-сцен нам дали зрозуміти, що фюрера вбив Бі-Джей, однак це відбулося за кадром. Зроблено це було з-за лора, який виходить за рамки гри.

«Ми пояснюємо деякі моменти, які сталися за цей час [події розгортаються через 19 років після кінця минулого гри – Cadelta], але ми все ще дотримуємося основного сюжету. Знаю, це може здатися дивним або не канонічним, але ми згадали в грі про те, що батько героїнь вбив Гітлера, хоч це було ще в Wolfenstein 3D».

Проте представник компанії не заперечує, що фюрер може повернутися в наступних іграх.

Гра вийде вже 26 липня на всіх актуальних платформах.

Смерть від одного удару – бойова система в Star Wars Jedi: Fallen Order

Сайт Game Informer присвятив цей місяць Star Wars Jedi: Fallen Order, тому продовжує випускати ексклюзивні матеріали. У недавньому відео дизайнер бойової системи Джейсон Де Харс розповів про фехтування мечем.

За його словами, розробники хочуть, щоб гравець відчув міць своєї зброї, тому більшість ворогів будуть вмирати з одного удару. З цієї причини придумали ряд більш небезпечних ворогів. Але і вони не витримають більше пари ударів.

Для того, щоб гравці відчували, що у них в руках справжній світловий меч, а не лазерна дубина, вони ввели шкалу блоку. Завдяки їй противник буде відображати ваші удари доти, поки вона не вичерпається, і він не помре з одного і пари прямих влучень.

Дизайнер також повідомив, що у грі нас чекає великий набір ударів. Так, наш РР вміє ухилятися стрибками і шкереберть, відбити атаки, а вдала контратака зможе повалити навіть сильного супротивника.

У нашому розпорядженні також і Сила. Ми можемо штовхати, притягати, уповільнювати ворога. Але і тут потрібно думати головою. Якщо дрібного штурмовика не складе труднощів притягнути, то швидкий ворог може ухилитися, підскочити до вас і нанести удар.

Раніше сила відновлювалася автоматично. Тоді до девелоперів дійшло, що гравці спамят її бездумно так як знають, що вона відновиться. У релизной версії гри це прибрали, тепер Сила відновлюється за рахунок агресивної гри і вбивств.

Сюжет фільму Gears of War не вплине на канон ігри

IGN поспілкувалися з Родом Фергюссон, главою студії The Coaltion, створює фільм по Gears of War.

За його словами, щоб картина була гарною вона, в першу чергу, повинна бути просто хорошим фільмом, а вже потім фільмом по Gears of War. Для цього, з киноделами був обумовлений момент, що події фільму розгортаються в альтернативній реальності і вони не будуть каноном для гри. Таким чином, у студії буде простір для того, щоб експериментувати і обходити сюжет в деяких моментах. Хоча ми впевнені, що невдоволення все одно будуть.

Фергюссон, говорить наступне:

«Я знаю, що у деяких франшиз є своя біблія на 700 сторінок, яку кладуть перед кіношниками і кажуть – ось вам правила, робіть все з ним. Коли ми починали, у нас було дві сторінки рекомендацій чого робити не можна. Ми хочемо, щоб у нашої команди була свобода ідейності і можливість робити щось по-іншому».

Трейлер Succubus

Succubus – це спін-офф Agony, якщо хто не знає. У новому трейлері нам показали головну героїню – суккуба, яка стала королевою РР. з Agony після подій фіналу. З часом їй стало нудно, і вона вирішила відправитися на нові землі.

Ранні проблеми Fallout 76 так і не вирішили, так як автори зайняті новим контентом

У Fallout 76 було дуже багато проблем. Багато, що виникли ще на релізі, так досі і не вирішені. Пов’язано це з тим, що девелопери поставили в пріоритет створення нового контенту.

Про це VG24/7 розповів співробітник Bethesda Кріс Майєр. Компанія не має багато ресурсів для виправлення всіх проблем. Головне – постачати свіжий контент, щоб гравці не пішли з гри із-за нудьги [хех, схоже містер Майєр не знає, як гравці ]. Саме тому компанія балансує між якістю гри і її наповненням.

Також за словами Майєра всі їх дії залежать від прохань гравців, і навіть патчі базувалися виключно на самому потрібному для якісного геймплея, яким його бачать користувачі.

CDPR поділилися новими постерами Cyberpunk 2077 демонструють моду в грі

На нових плакатах зображені мешканці різних районів Найт-Сіті. Подивившись на них, можна прикинути, що зараз модно в соціальних груп, що проживають в місті.

Неокитч – образ величезного багатства і марнославства. Цей стиль одягу процвітає серед вершків суспільства Найт-Сіті, які можуть бути ким завгодно і купити що завгодно.

Неомілітаризм – стиль уособлює конфлікт боротьби корпорацій за владу над містом. Він виглядає строго і холодно, ніби ви в будь-який момент готові десантуватися на місце військового конфлікту.

Кітч – образ минулої епохи, популярною серед людей, які не можуть її забути. Він виглядає зухвало, зухвало і дешево. Для кітчу характерні позолочені імплантати, яскравий макіяж.

Энтропизм – це образ бідних людей, не здатних встигнути за технологічним майбутньому. Йому характерні недоліки в дизайні укупі з загальною бідністю ідеї.

Це були всі важливі новини другої половини тижня – залишайтеся з нами.

Джерело: http://fuck-hack.com/