Тонування вікон, офісних перегородок

3-20-2020
pokleyka_plenki_satin7.jpg

Захисна плівка на вікна та її характеристики. Антивандальне скло і бронювання вікон плівкою. Захисна плівка на вікна в дитячому садку для безпечного перебування дітей у закладі. Захисна плівка на вітрини магазину. Затонувати вікна в квартирі та офісі. Тонування вікон в офісі плівками. Атермальна плівка на скла будівель. Атермальна плівка на вікна будинків. Атермальна Тонировка окон будівель від спеки. Популярність даної послуги пояснити дуже просто – люди стали звертати особливу увагу на захист вікон від попадання прямих сонячних променів, призводять до вигорання меблів і механічних пошкоджень техніки. Особливо така захист актуальна для офісних будівель, яка так само допоможе уникнути цікавих поглядів перехожих. Тонування скла відмінно впорається з ізолюванням приміщення від несприятливих факторів, створюючи відчуття комфорту і безпеки в будівлі.

Найбільш популярним видом тонування офісних будівель є тонування з використанням полімерної плівки. Даний вид сонцезахисної плівки є бар’єром для сонячних променів, отже, захищає меблі та шпалери від вигорання, а офісну техніку від перегрівання. Дзеркальна плівка сприяє підтримці оптимального температурного режиму, допомагаючи більш економно витрачати тепло – і енергоносії. Досить часто шибки розбиваються, і якщо вони не тоновані, то розлітаються на безліч дрібних осколків, з – за яких співробітники офісу можуть отримати травми. Полімерна структура і клейовий склад тонувальної плівки запобігає появі відколів і разлетаніе осколків. Крім того, вікна можна убезпечити завдавши протиударну або бронююще тонування.

Сторонні погляди заважають співробітникам офісу зосередитися на роботі а, отже, впливає на ефективність роботи всієї компанії. Крім відмінних захисних властивостей, тонування скла здатне значно поліпшити вигляд офісу. Тонування не займає багато часу і може бути нанесена на вже встановлені вікна. Процес монтажу сонцезахисної плівки досить простий, але повинен виконуватися тільки фахівцями. Довіривши цю роботу професіоналам, Ви можете бути впевнені в якості нанесеного покриття, його надійності і довговічності.
Передзвонимо і домовимося про виїзд до вас для виміру стекол.
Відповімо на всі питання щодо вибору бронеплівка.
Узгодимо з вами день і час проведення робіт.