Повернути fortnite в apple appstore не допоможуть поправки до законодавства південної кореї

12

Уряд південної кореї в кінці серпня представив проект поправок до закону, що регламентує ведення бізнесу в сфері телекомунікацій. Відповідно до поправок, такі платформи додатків як google play store і apple store не зможуть обмежувати розробників у виборі систем оплати. Поправки ще не прийняті, але очікується, що це відбудеться найближчим часом, оскільки партія президента країни активно підтримує законопроект.

Сьогодні epic через свій офіційний twitter аккаунт запросила у apple доступ до інструментів розробника appstore для повернення fortnite на платформу в південній кореї. При цьому epic зазначила, що відповідно до закону має намір приймати платежі одночасно через свою платформу і через платформу apple.

Але схоже, що у epic нічого не вийде — ресурс the verge отримав офіційну відповідь apple, в якому компанія повідомляє: «epic підтвердила порушення умов договору, і на сьогоднішній день немає законних підстав для відновлення доступу до їх аккаунту розробника». Як зазначає the verge, новий закон не може змусити apple відновити обліковий запис epic, компанії доведеться погодитися з усіма правилами appstore, якщо вона хоче повернутися на цю платформу.