СТАЖУВАННЯ В США

4-15-2020
Волинян кличуть на стажування у США - Район in.ua


Програми Work and Travel USA як стати учасником програми. Питання – відповідь Аи – Раіг Стажування в США як стати учасником програми. Міжнародне посвідчення студента ІЅІС Міжнародне посвідчення викладача ІТІС Міжнародне молодіжне посвідчення ІУТС Авіа-квітки для студентів, молоді та викладачів. Авіаквитки з ІЅІС Пільгова система комунікації ISI Connect Служба допомогою ISIC HELP LINE Авіа-квітки . Програми для часто літаючих пасажирів. Привіт всім, хто зібрався провести літо у штатах. Також хочемо вам порекомендувати https://myworktravel.com/professional-internship-in-usa.html

Канаді, дізнатися багато нового і цікавого як про культуру Канади, так і про канадському способі життя. В ході програми ви придбаєте не тільки яскраві враження, нових друзів з різних країн світу, але і значно удосконалите англійську мову, а також отримаєте незабутній досвід роботи. Північна сусідка Штатів Канада набагато лояльніше до української молоді. Офіційних обмежень щодо максимального віку немає, але буде досить складно пояснити консульському офіцерові навіщо Ви хочете поїхати в Канаду за програмою Study and Work, якщо Вам більше 35 років. Програма включає в себе навчання на курсах англійської мови (ESL) за 25 годин на тиждень, підбір роботи, а також участь у різних заходах, організованих навчальних закладом.

Додатково оплачуються витрати на візу і переліт в Канаду.
Учасник програми заповнює всі необхідні анкети і проходить інтерв’ю (Skype) з представником навчального закладу. Учасник оплачує 50% вартості обраної програми. У разі отримання візи учасник оплачує вартість, що залишилася, програми, купує квиток, медичну страховку і при необхідності замовляє і оплачує додаткові послуги (проживання, зустріч в аеропорту і т. На жаль, візи видають не всім, при цьому посольство може вказати вельми туманні причини відмови у візі в Канаду. В разі відмови у візі, CAD реєстраційного внеску утримується в рахунок покриття видатків навчального закладу, частина, що залишилася повертається учаснику.
Наша компанія також пропонує послугу Страхування від невидачі візи.