Як підключити клавіатуру до планшета

12

для більш зручного введення тексту до планшетного комп’ютера можна підключити клавіатуру. найбільш поширені способи-це під’єднання за допомогою спеціального usb otg кабелю і за допомогою bluetooth. Після успішного підключення ви зможете вводити бажаний текст з більш високою швидкістю, як на звичайному комп’ютері або ноутбуці.

Порядок підключення за допомогою usb otg

Для підключення звичайної дротової клавіатури до планшета вам потрібно буде додатково купити кабель usb otg. Такі шнури продаються на радіоринках і в магазинах електроніки. З одного боку такого кабелю розташований usb роз’єм. У нього потрібно підключити дротову клавіатуру. На іншому кінці встановлений microusb-штекер. Його вставляєте у відповідний роз’єм на своєму планшеті.

У разі використання клавіатури старого зразка без usb-штекера потрібно буде купити ще один перехідник з роз’ємом, відповідним конкретно для вашого пристрою, на одній стороні і usb-штекером на другий.

Підключення за допомогою bluetooth

Бездротова клавіатура приєднується набагато швидше і простіше, ніж провідний пристрій. Спочатку вам потрібно зайти в розділ налаштувань свого планшета, активувати bluetooth і вибрати в налаштуваннях з’єднання клавіатуру, до якої планується підключення.

Якщо ж ви плануєте підключити пристрій з радіо інтерфейсом, без otg не обійтися. У нього ви підключите usb ресивер і вже після цього включите свою клавіатуру.

Для зручного введення тексту потрібно завантажити з play маркета додаток під назвою russian keyboard. Після установки програми знайдіть в меню свого планшета пункт» додатки«, перейдіть по вкладці» налаштування ” і встановіть в розділі галочку на пункті russian keyboard. Перейдіть до налаштувань безпосередньо самого додатка, відкрийте пункт “вибір розкладки «і активуйте варіант»зовнішня клавіатура”.

Відкрийте браузер свого планшета і наведіть палець на будь-яке місце для введення тексту. Утримуйте свій палець на вікні, поки не відкриється меню вибору методу введення. Після його появи вам залишиться лише вибрати російську розкладку, і ви зможете вводити потрібний текст з клавіатури.