Шкіряний чохол (книжка) для Xiaomi Redmi Note 9s

6-14-2020

 

Чехол-книжка Dux Ducis с карманом для визиток для Xiaomi Redmi Note 9s / Note 9 Pro / Note 9 Pro Max

 

Чохол книжка Mofi – кращий захисний аксесуар для Xiaomi Redmi Note 9S

Шкіряний чохол книжка Mofi для Xiaomi Redmi Note 9S – це не просто один з елементів додаткових аксесуарів. В першу чергу, він справжня бронь для смартфона, що захищає його від будь-якого зовнішнього негативного впливу. Звичайно, крім захисних якостей всіх власників гаджетів дуже цікавить і зовнішній вигляд аксесуара. Так, чохли для смартфонів, давно перестали бути звичайними захисними елементами і давно користуються в якості додаткового прикраси. Також хочемо вам порекомендувати https://armored.com.ua/2758-xiaomi-redmi-note-9-pro

Краса і безпеку для Xiaomi Redmi Note 9S

Знайти з’єднані воєдино в аксесуарах до смартфону ці важливі якості складно, але можливо. Чохол книжка Mofi, є одним з таких виробів. Виконаний з якісного матеріалу, він здатний захистити гаджет від будь-якого зовнішнього пошкодження. Поверхня чохла Mofi Cross володіє особливим шорстким напиленням, здатним утримати смартфон на місці навіть на слизькій поверхні. Аксесуар не має специфічного запаху, його товщина складає не більше півтора міліметра. В якості додаткового захисту в ньому використовується ультратонка сталева пластинка, максимально захищає екран.

Ідеально підходить для Xiaomi Redmi Note 9S

Присутні в чохлі отвори в області динаміка і мікрофону, дають можливість здійснювати розмови по телефону, не витрачаючи часу на відкриття чохла. Володіє шкіряний чохол книжка для Ксайоми Редми Ноті 9С ще одним достоїнством – наявністю особливого вигину для підставки. Це гідність дозволяє встановлювати Xiaomi Redmi Note 9S в підставку як планшет. Крім особливої зовнішньої поверхні, в чохлі присутні захисні елементи і всередині. Для усунення ймовірності отримання слідів потертостей і подряпин всередині захисний чохол має фірмову підкладку. Тому, навіть при попаданні всередину елементів піску або бруду, не треба буде хвилюватися про цілісність поверхні телефону.

Переваги чохла книжки Mofi

Шкіряний чохол книжка Mofi створений виключно для Xiaomi Redmi Note 9S У ньому є всі необхідні прорізи і отвори. Кожен отвір і проріз знаходиться в потрібному місці. Для зручності експлуатації гаджета, в чохлі присутній підставка. Від будь-якого падіння екран гаджета надійно захищений кришкою зі сталевою пластиною. Розмова по телефону можна здійснювати, не думаючи про закрите на ньому чохлі.

Не має неприємного запаху і відрізняється легкою вагою, він зробить користування телефоном максимально комфортним. При появі забруднень не вимагає особливого способу відмивання. Є антистатичним і володіє гнучкою ТПУ. Зараз розглянути всі аксесуари, пропоновані виробником Mofi можна в каталозі інтернет – магазину e-star.ua. Шкіряний чохол книжка Mofi, це не просто один з аксесуарів для Xiaomi Redmi Note 9S, а важливий елемент, здатний одночасно захистити і зробити експлуатацію гаджета максимально комфортним.