Розробники представили нові подробиці forspoken про історію та “магічний паркур”

12

Розробники forspoken на tokyo game show, розкрили нові подробиці про свою майбутню рольової гри з відкритим світом.

Головна привабливість гри square enix – крім красивої графіки – полягає в тому, як головна героїня фрей використовує магію практично для всього. Фрей може “вивчити найрізноманітніші заклинання”, – сказав співдиректор такефумі терада. Фактично, розробники розробили гру, щоб дозволити гравцям вільно експериментувати з різними заклинаннями і магією.

Один із способів, яким магія відіграватиме важливу роль у forspoken, – це те, як гравці подорожують світом атія. Замість більш традиційних способів пересування фрей використовує “магічний паркур”, щоб переміщатися з місця на місце.

Однак паркур фрей здається більш навмисним, ніж здатність, відкрита гравцем. Терада заявив, що гравці можуть використовувати свої навички паркуру за допомогою всього однієї кнопки.

Нарешті, розробники дали ще кілька подробиць про історію. Фрей починає в нью-йорку, важко переживаючи це і бажаючи виїхати. Її історія починається, коли вона проходить через портал в атію і по дорозі бере кафф, що говорить браслет, який дає їй магічні сили.

Креативний продюсер райо міцуно сказав, що фрей і кафф ” обидва говорять все, що думають. Це означає, що вони постійно борються”.