Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

7-17-2018

Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

Переяслав — Хмельницький – найдавніше місто Русі, на території якого розташована велика кількість церков, монастирів і музеїв (тільки їх налічується 26 місць). Переяслав — Хмельницький вважається містом — музеєм, так як тут налічується приблизно 30 різноманітних музеїв, в яких зібрані археологічні знахідки минулих століть, старовинні книжкові колекції та багато іншого. Розташований на березі річки Трубіж, протяжністю по місту 3, 5 км. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі khmelnytsky.com.ua.
Також на території протікає річка Альта – 2, 5 км. Місто знаходиться поруч з Канівським водосховищем, площа якого 51 кв. На околиці міста знаходиться озеро. На півдні і сході Переяслав — Хмельницький межує з Цыблевским районом, на заході і півночі – Столпянским і Демянским. Є адміністративним центром Переяслав — Хмельницького району, до складу якого не входить. Площа міста займає територію в 32 кв. Місто розташоване в східноєвропейському часовому поясі: UTC 2, влітку UTC 3, так як здійснюється перехід на літній час.
Зустрічаються невисокі пагорби, невеликі ліси. Південна частина передмістя межує з лісом Канівського водосховища. Береги водойми вкриті вербами та осокою, що створює особливий настрій: тишу, спокій і гармонію. Йому властиві 2 основних сезону (літо і зима), і два перехідних (осінь і весна). Середня температура повітря опускається до -6 — 7 градусів за Цельсієм. В цей час випадають опади у вигляді снігу.