Основні визначні пам’ятки Чернігова.

7-20-2018

Основні визначні пам’ятки Чернігова.

А ще у вашій пам’ яті залишиться краса іконостасу Собору Різдва Богородиці (18) у Козельці, де покоїться графиня Наталія Разумовська. Святиня відома унікальним дерев’яним іконостасом, який збережений по нинішній час. Він був виконаний за проектом. Растреллі – славетного петербурзького придворного архітектора. Це не тільки зелений і красивий місто, а воно ще й досить древній і славний своїми визначними пам’ятками і архітектурою. Місто обожнюють як місцеві, так і туристи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі chernigiv-city.com.
За прекрасну атмосферу і доброзичливість місцевих жителів. Що ще потрібно, щоб насолодитися відпочинком і насититися екскурсією по історичному Чернігову. Та й не тільки віком. Ченігова і отримав масу позитивних вражень та емоцій. Організація екскурсії пройшла на вищому рівні з відчуттям доброти та чуйності, професійним відношенням до своєї справи. Дякуємо всім за казковий день. Продумано абсолютно все: Чудові екскурсоводи, цікава екскурсія, навіть запланований обід.
та й сам чернігів милий містечко. зелений парк прекрасні види усміхнені люди. вообщем чудово провели день там з туром. Виїхали без запізнення, комфортабельний автобус, водій уважний, екскурсоводи дуже цікаво розповідали. Давно так добре не відпочивав. Дякуємо за чудову подорож до Чернігова, за прекрасну екскурсію. Ми чудово провели час і дізналися багато нового про місто Чернігів. Висловлюємо особисту подяку водію Ігорю, заступнику керівника компанії Євгену та екскурсоводу.