Rockstar продовжує лагодити gta: the trilogy. Вийшов великий патч 1.03

24

Кошмарна grand theft auto: the trilogy – the definitive edition відчайдушно потребує ремонту, і rockstar games активно ним займається — на це кинуті всі сили компанії. Нещодавно для збірки ремастерів на пк і консолях вийшов патч 1.03, який вніс у всі три гри більше сотні різних виправлень і поліпшень.

Число пунктів в новому патчі велике: їх близько ста двадцяти сумарно на три гри в комплекті. Наприклад, в усі класичні gta повернули кінематографічну камеру з декількома варіантами, в зображеннях на вивісках були виправлені орфографічні помилки, а з приміщень нарешті прибрали дощ.

Велика ж частина патчноута складається з не настільки важливих змін — як правило, це виправлення якихось невеликих локальних помилок. Наприклад, розробники ще раз спробували відновити зникаючий міст в шейді-крікс, про успішне повернення якого оголосили в минулому патчі. Але він знову пропав.

З повним списком всіх змін в патчі 1.03 для grand theft auto: the trilogy – the definitive edition можна ознайомитися на офіційному сайті. Оновлення вже доступне для всіх гравців. Нагадаємо, що збірка ремастерів вийшла 11 листопада на персональних комп’ютерах і консолях. Запуск був, м’яко кажучи, невдалим.