На twitch з’явився інструмент відстеження користувачів, які обходять бан на каналах

30

Стрімінгова платформа twitch, що належить компанії amazon, оголосила про запуск нового інструменту, який допоможе відстежувати людей, що створюють нові акаунти для обходу блокувань на каналах. Про це пише інформаційне агентство reuters з посиланням на дані twitch.

Джерело зображення: twitch

Мова йде про функцію “виявлення підозрілих користувачів«, яка використовує спеціальні алгоритми для пошуку» ймовірних «і» можливих” порушників, які намагаються обійти бан на каналі. Такі користувачі будуть автоматично позначатися, а творці і модератори каналів будуть самостійно вирішувати, чи варто вживати заходів щодо цих акаунтів.

Twitch давно відчуває тиск з боку користувачів, які вимагають більш активних дій по боротьбі з порушниками, в тому числі з випадками цілеспрямованого переслідування і так званими «рейдами ненависті», коли чати стримерів наповнюються образливими повідомленнями.

Тепер же було оголошено, що новий інструмент став наслідком реакції на відгуки користувачів про необхідність більш ефективної боротьби з порушниками, які обходять блокування на каналах за допомогою нових акаунтів. Згідно з наявними даними, нова функція використовує технології машинного навчання для визначення типів поведінки користувачів і характеристик їх облікових записів для виявлення підозрілої активності.

Нова функція «виявлення підозрілих користувачів» буде за замовчуванням включена на всіх каналах. У разі необхідності модератори зможуть змінити налаштування цього інструменту або повністю відключити його. Крім того, з’явиться можливість вручну додавати певних користувачів для більш ретельного відстеження їх поведінки. Раніше в цьому році автори та модератори каналів на twitch отримали можливість додавання перевірки за номером телефону або адресою електронної пошти перед відправкою в чат повідомлень.