Tile оновила серію трекерів для пошуку речей і анонсувала модель з uwb на зразок airtag

11

Давно присутня на ринку брелоків-трекерів для пошуку речей компанія tile оновила свій асортимент, представивши моделі з поліпшеними характеристиками і дизайном — sticker, mate, slim і pro. Крім того був анонсований абсолютно новий продукт ultra, який, як і apple airtag, що використовує uwb-чіп для точного визначення місця розташування.

Androidpolice.com

Компактний маячок tile sticker, перший варіант якого з’явився ще в 2019 році, в оновленій версії як і раніше буде дуже маленьким, але отримає збільшений на 67% до 76 метрів радіус пошуку, а також більш гучний звуковий сигнал. Модель як і раніше можна приклеїти до будь-якої чистої рівної поверхні, вона відповідає класу захисту від води ip67, незнімний акумулятор здатний працювати до трьох років. Пара tile sticker буде коштувати $ 55, а упаковка з чотирьох — $98.

Androidpolice.com

Оптимально підходить для носіння на ланцюжках і шнурках tile mate отримає аналогічний радіус дії, більш гучний сигнал і qr-код, що дозволяє залишити контактну інформацію в разі знахідки втраченого пристрою сторонніми. У цій новинці теж вирішено замінити змінну батарею на незнімний варіант з терміном роботи до трьох років. Як і раніше підтримується стандарт ip67, випускаються чорний і білий модулі по 25 доларів, пара — за $48 і упаковка з чотирьох — за $70.

Androidpolice.com

Схожі на банківські картки моделі tile slim, які підходять для гаманців і плоских поверхонь, стали голосніше, радіус дії збільшився до 76 метрів, додався qr-код для зв’язку з власником, і, вперше, підтримується стандарт ip67. Батарея працює до трьох років. Один екземпляр коштує $ 35, два — $60.

Androidpolice.com

Найбільших змін зазнав tile pro — тепер він більше нагадує брелок, а не невелику плитку. Модель можна відшукати на відстані до 122 метрів. Батарея працює всього рік, але її можна замінити самостійно. Випускаються варіанти білого і чорного кольорів: один за $35, два за $60 і чотири за $100.

Androidpolice.com

Серія tile 2022 року доступна вже зараз на сайті виробника. Також компанія обіцяє представити в наступному році tile ultra, оснащений uwb-чіпом, що дозволяє точно встановити місце розташування брелока за допомогою ar-додатки для смартфона. Ultra складе конкуренцію моделям samsung galaxy smarttag + і apple airtags, вже досить давно застосовує uwb-технологію. За даними виробника, компанія працює з google для оптимізації роботи новинки з android 12, хоча tile ultra будуть сумісні і з ios. Ціни поки невідомі.

У tile заявляють, що зростання конкуренції призвело тільки до збільшення інтересу до продуктів компанії — в першому півріччі продажі зросли на 50% в порівнянні з 2020 роком.