Навушники AirPods

7-6-2020

Оригінальні AirPods від Apple є найбільш популярними бездротовими навушниками у світі, вони представлені в категорії True Wireless. Це також рідкісний аксесуар, який можна використовувати не тільки з iPhone, але і з Android-смартфонами. Перше покоління стало бестселером, до другого покоління навушники отримали безліч конкурентів, які відбирають їх частку, але навіть їх сукупні продажі не можуть наблизитися до AirPods. Впізнаваний дизайн, пластик білого кольору – ці навушники стали прикметою нашого часу, демонстрацією певного статусу. У всіх сенсах навушники від Apple – це соціальне явище, особливо на тлі того, що якість їх звучання не витримує ніякого порівняння з більшістю конкурентів, вони помітно гірше. Щось подібне було і з дротяними навушники EarPods, вони були незручні, погано звучали, але їх охоче купували і демонстрували люди, які не мали iPhone. Це було показне споживання, такий собі карго-культ, коли успіх демонструвався наявністю “дорогого” аксесуара, який дозволяв здогадатися, що у людини також якийсь iPhone. Також хочемо вам порекомендувати airpods pro купить у YABLOKi.

Історія знає безліч прикладів, коли надпопулярний продукт швидко завойовував аудиторію, але так само швидко втрачав свою привабливість, так як ставав надто поширеним. З AirPods це вже почало відбуватися, продажу навушників пройшли свій пік восени 2019 року, і внесок Apple в це неоціненний. Нагадаю, що топ-менеджмент Apple намагається витиснути з ринку максимум можливого, підвищує ціни буквально на всі продукти. І навушники не стали винятком, вихід оновлених AirPods з можливістю бездротової зарядки – це приховане підвищення цін. Конкуренти давно мали бездротову зарядку в кейсі, в Apple такий кейс запропонували за 79 доларів плюс податки (або комплект з таким кейсом за 199 доларів). Дорого? Не те слово. Але зовні AirPods другого покоління ніяк не відрізняються від першого, і це правильно.

Але AirPods задають нову планку ціни – 250 доларів плюс податки. І у Apple повинні були зробити їх дизайн іншим, щоб вони відрізнялися від попередньої версії.

Коротше стеблинки, вставки чорного кольору – дізнатися нові AirPods Pro і відрізнити їх від попередньої версії не складе праці. І для всіх, хто розглядає такі навушники не просто як річ, а як певну статусну річ, вибір стає очевидним – тільки версія Pro.

Але обмеження, що випливає з вартості, очевидно, далеко не всі готові віддати таку суму за навушники. Звідси падіння продажів базової версії, яке вже почалося в кінці літа, а зараз тільки посилиться. В Apple самостійно знизили штучні продажу, але в грошах продажу підростуть, і сьогодні це для компанії, мабуть, важливіше. Стратегія не виграшна, так як в довгостроковій перспективі принесе безліч проблем. Конкуренція на ринку TWS-навушників велика, з іншого боку, моделей з активним шумно заглушуванням поки практично немає, основна пропозиція з боку Sony, саме ця компанія лідирує в технології ANC.

Давайте поглянемо на те, що пропонують AirPods Pro покупцям.

Невелика коробочка білого кольору, всередині все розкладено в стилістиці Apple. Кейс бездротовий, але на ньому роз’єм Lightning, ви можете заряджати навушники від кабелю. Сам кабель Lightning на USB Type C, що дивно. Вам знадобиться зарядник з комплекту iPhone або сучасний ноутбук з таким роз’ємом.